Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

vypíná digi klima + málo chladí


Lukas534

Recommended Posts

Pánové potřebuji poradit.

Při nastartování vozu naskočí údaje na display klimatizace (běžný stav, nic zvláštního) a po pár vteřinách display úplně zhasne a klima vypne. Je možné, že dochází emulze a klima tudíž samovolně vypíná??

(používám stále režim AUTO)

Tento problém se neobjevuje pravidelně. Poslední týden ale čím dál častěji.

Díky

[upravil dne 17/7/11 11:35 Lukas534]

[upravil dne 17/7/11 11:36 Lukas534]

[upravil dne 19/7/11 12:56 Lukas534]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si právě taky myslím, že souvislost s náplní je nesmysl, ale vrtá mi hlavou, že několikrát než displey zhasnul zazněl takový decentní zvuk (píp píp píp), nikdy před tím jsem to neslyšel. A je taky pravda, že klima poslední týden chladí opravdu málo. Kdyby nedocházelo k tomu vypínání, tak nechám naplnit kapalinu a je hotovo. Ale tohle mi nějak nejde do hlavy. Opravdu to auto nemůže poznat, že je tam té emulze málo a celé to vypne (stále používám režim AUTO)??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se v tom přestávám orientovat....

* Když málo chladí tak se kompresor točí? Myslím i spojka kompresoru ne jenom řemenice.

* když se vypíná tak se vypíná jak ? Přestane jít kompresor nebo úplně zmizí údaje z displeje?

* Byl jsi v servise tak co ti řekli? Dobrý den, 500,- korun, nashledanou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se v tom přestávám orientovat....

* Když málo chladí tak se kompresor točí? Myslím i spojka kompresoru ne jenom řemenice.

* když se vypíná tak se vypíná jak ? Přestane jít kompresor nebo úplně zmizí údaje z displeje?

* Byl jsi v servise tak co ti řekli? Dobrý den, 500,- korun, nashledanou?

Když vypne, tak zhasne celý display. Ale tahle závada se stává jen opravdu občas.

A teď o tom chlazení. V servise zjistil, že chladiva je tam 500g, tak prý jen doplnil do plna. Přesně jak říkáš, zaplatil jsem 500kč a poslal mě do řitě.

Sahal jsem na všechny alu hadičky a teplota se mi zdá u všech stejná. Neměla by být nějaká studená??

A jestli se točí i spojka kompresoru to se přiznám, že nevím jak zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...