Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tmavý kouř zmotoru a zvýšená spotřeba


kurka

Recommended Posts

Zdravím moudré hlavičky. Po ujetí 350 km po dálnici povolenou rychlostí najednou auto ztratilo výkon a začalo kouřit.P.C-ŽÁDNÁ IKONKA.Po sjetí z dálnice a navštívení Peugeot servis Jindřichův Hradec -dia a výměna prasklé hadice od turba. Na dia žádný jiný záznam. Při zpáteční cestě mělo auto větší spotřebu a při přidání plynu hodně kouří(předtím vůbec). Mám najeto 154000, tankuji Vervu, palivový a vzduchový filtr byl měněn před 5000km - orig z Peugeotu,Egr ventil měněn před 10000km.check-ok,žádné ikonky nesvítí.Nemůže to být Fap filtrem?,nebo nedostatkem kapaliny,která se vstřikuje do filtru?Díky za názory:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výkon je v pořádku, jen toho kouře jsem si všiml až po uzavření servisu a odjezdu z dovolené- nárazník je pěkně zakouřený. Platil jsem 2141 kč, a jak to vypadá budu muset jet doma znova na dia.Technik v Jindř. Hradci mi říkal, že to čoudilo z důvodu špatného spálení nafty.Je ta hadice nějak přístupná?Nemám šajnu, kde ji hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...