Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výmena displeja C za B


lacoceco

Recommended Posts

C za B jsem měnil před dvěma lety. Funguje to. Některé funkce se asi budou muset nastavit diagnostikou (páčka pod volantem, počítač, rádio). Navigaci nemá cenu řešit, ta nefunguje ani na C.

páčky pod volantom sú aktívne pri tomto Cdispleji, bude treba aj na B displej cez diagnostiku? hmm a navigácia? tú mám v mobile tá ma netrápi,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Displej musí být z MUX verze (2002 a vyšší), ale to asi víš. ;)

ano , ďakujem, viem, už je to aj vymanené super, funguje všetko, ďakujem mládenci za poradenie :papa

kúpený displej z búračky, založil som tam typ B , lepšie čitateľný ako typ C ten mal malé písmenká , nebolo treba ani na diagnostiku, akurát že B nemá dva merania spotreby , ale to mi vôbec nevadí, hlavne že je to OK :super

[upravil dne 23.7.11 05:54 lacoceco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Displej musí být z MUX verze (2002 a vyšší), ale to asi víš. ;)

displeje z MUX-neMUX verzi jsou zamenitelne, jedine co je potreba, je zmenit pres diag v konfiguraci displeje typ komunikace s BSI, to nakonfigurovani ovlivnuje i to, zda funguje packa radia nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Ještě že tu je to hledání :super

Dnes jsem si vyměnil C displej za B, jak se teď začlo oteplovat, tak po půlhodině jízdy horní půlka displeje začla tmavnout... :roll

B-čkovej displej pěkně jede, je daleko líp čitelnej protože má větší písmena, ale nefakčí mi páčka na ovládání rádia, ale jak čtu výše, už vím co s tím :papa

[upravil dne 22/4/12 17:54 od Ducatista]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já ten C vždycky chtěl chvůli tomu, že má menší písmena a 2 spotřeby.

no to ano, je i graficky daleko pěknější, víc informací najednou, nemusím tolikrát překlepávat tlačítko ovládající dislej. Navíc ten C psal u CD (MP3) skladbu např. 3/10, tenhle B mi píše pouze TR.3.

Dostal jsem kontakt na pána, kterej ty Cčkový displeje opravuje - no opravuje, řekl mi že opravit nejdou, že v tom panelu mění celej displej a na rovinu mi řekl, že to je opět max. na 10 let než začně tmavnout. A cena je 3500-3800 Kč bez DPH... :( Proto jsem šel do Bčkovýho z vrakáče za 600... :aut

Ovšem co mě dneska vytočilo - ze zvědavosti jsem zkusil podržet tlačítko automatickýho rozsvěcování světel, jestli ten B dislej umí taky napsat hlásku AUTOMATIC LIGHT ENABLED a prd, jen to v autě pípne. OVŠEM - nejde mi to vrátit, nějak se mi v autě samo nastavilo AUTO svícení a nejde to vypnout i když to v autě pípne :grr Mám totiž světla na denní svícení, takže jsem to vozil manuálně vypnutý a manuálně si světla zapínal kdy jsem chtěl. Teď ale mi to samo svítí a až se rozední tak se to vypne. Setkal se už s tím někdo z Vás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já ten C vždycky chtěl chvůli tomu, že má menší písmena a 2 spotřeby.

no to ano, je i graficky daleko pěknější, víc informací najednou, nemusím tolikrát překlepávat tlačítko ovládající dislej. Navíc ten C psal u CD (MP3) skladbu např. 3/10, tenhle B mi píše pouze TR.3.

Dostal jsem kontakt na pána, kterej ty Cčkový displeje opravuje - no opravuje, řekl mi že opravit nejdou, že v tom panelu mění celej displej a na rovinu mi řekl, že to je opět max. na 10 let než začně tmavnout. A cena je 3500-3800 Kč bez DPH... :( Proto jsem šel do Bčkovýho z vrakáče za 600... :aut

Ovšem co mě dneska vytočilo - ze zvědavosti jsem zkusil podržet tlačítko automatickýho rozsvěcování světel, jestli ten B dislej umí taky napsat hlásku AUTOMATIC LIGHT ENABLED a prd, jen to v autě pípne. OVŠEM - nejde mi to vrátit, nějak se mi v autě samo nastavilo AUTO svícení a nejde to vypnout i když to v autě pípne :grr Mám totiž světla na denní svícení, takže jsem to vozil manuálně vypnutý a manuálně si světla zapínal kdy jsem chtěl. Teď ale mi to samo svítí a až se rozední tak se to vypne. Setkal se už s tím někdo z Vás?

me to normalne zapina vypina a mam B a pise to na nem! nemas to spatne nastavene! ale u me se teda nejedna o celodenni sviceni ale o sviceni po setmeni. denni musim aktivovat na diagnostice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak díky Strakiho telefonické radě jsem včera na chvíli přehodil displeje a na napojeným Cčku jsem AUTO světla deaktivoval, namontoval displej B a světla už jsou v pohodě zase trvale vypnutý :D a až se to napíchne na DIAG tak se to doladí aby to s Bčkovým komunikovalo tak jak správně má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...