Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mobyho P306-2.0HDi aneb jak řikaj kámoši:hodně dobrej insajd-máme po STK a vše je OK


Moby89

Recommended Posts

Konečně jsem se dokopal k tomu založit svýmu autu taky vlákno, na začátek něco málo o původu:

na jaře roku 2000 se můj dědeček rozhodl, že na firmu koupí nějaký to vozítko, po dlouhým váhání(ve hrě byli i korejci) vyhrál peugeot 306. Barvu děda vybral nejlíp jak mohl perleťově modrou. Jenže, děda je co se týče aut zvlášťní, dokud se splácí a auto je v záruce tak s nim moc nejezdí, no a hned jak se doplatilo tak si koupil jiný, a tohle měla na popojíždění babička. není se čemu divit, že auto stálo v garáži a když jsem ho dostal roku 2009 já mělo najeto krásných 33000 km, takže funglovka za ty dva roky mi to skočilo na 66000.

do listopadu 2010 jsem do auta nezasahoval(nebylo potřeba) a sériovka se mi líbila. Jenže pak sem na jedný křižovatce potkal fábii. Nevím kterej lví strážnej anděl při mě stál, ale fábie byla ohodnocena jako totálka, já to měl za 15t opraveno(rameno, tlumič, blatník, světlo) nárazník byl rezervní když do bábinky někdo nacouval na parkovišti, tak ten se jen opravil.

Od tý doby jsem sehnal přední polokožený sedačky z GTička, a stříšku pátých dveří. fotky z minulosti nemám takže budu dávat +- od teď.:roker

post-31792-14109618667025_thumb.jpg

[upravil dne 24/2/13 09:12 od Moby89]

[upravil dne 9/3/13 18:07 od Moby89]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se mě dneska kamarádka pokusila vysvětlit, že jeden živej kůň je lepší než moje stádo pod kapotou.

Neúspěšně, zejména z těchto důvodů:

1)sedačka sice kožená, ale bez bočního vedení

2)absence autorádia

3)nemožnost dalších úprav(představa přimontování zadního křídla a snížení podvozku mě dost pobavila)

4)automatiká převodovka

5)nemohl bych s nim na šebetov(posuďte sami)

post-31792-14109618843497_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Minulý týden jsem přesáhl 70 000 kilometrů, tudíž na sebe nenechala dlouho čekat výměna oleje, filtrů atd...

včera jsem to všechno sfouknul:

novej olej 5w40

palivovej filtr

olejovej filtr

jelikož byl na zvedáku objevili jsme jedinou \"vadu\" podvozku a to je prasklá prachovka na pp kole.

V dohledný době bude měněna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...