Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řízení na 307


Máca 330 SW

Recommended Posts

Zdravím ostatní kolegy kteří mají lva na kapotě. Nechtěl jsem zakládat nové vlákno na modelu 307 tak se spíše zeptám tady, už hodněkrát se řešilo bouchání, klepání atd. řízení, koukal jsem že všichni to řeší repasem nebo novým řízením. Řízení mám namontované na autě tak se na něj moc nedostanu, ale nedá se to nějak jako u jiných značek (koncern VW) jen dotáhnout a trochu vymezit tak vůli? Díky za rady a hodně šťastných ujetých km se svými miláčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Axiální tyčky, ani čepy ani nic dalšího to mám vyzkoušené. Je to řízení jsem si jistý. Jak jsem psal v odkazu výše na foru se již řešilo, ale tím způsobem že repas anebo nevé řízení

ALE PROČ TO NEJDE JEN DOTÁHNOUT JAKO U VW

já se k tomu řízení nedostanu mám ho na autě a nikde jsem nenašel žádný jeho nákres. Však když to montujou tak to snad taky neudeělaj bez vůle. Poskládaj a pak nečím doseřídí. A o to mi šlo v tomto dotazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdar trochu to oživim resil to nekdo svepomoci doma repasovat nebo je to totalni blbost a je lepsi vyndat 5000kc a nechat udelat repas firme . Jde o to ze auto je nestabilni v zatackach je cejtit kazdej hrbolek. Cepy mam novy tycky stab. ok tlumice ok . Kdyz mam auto zvedly a vezmu za kolo a zamelu s nim tak je citit vule . Ax, tahla se v kloubku nehybou. dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...