Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

samovolné zvyšování otáček


Galamoon

Recommended Posts

ahoj všem,i po pročtení snad celého fóra jsem nenašel jedinou reakci na tento problém tak mi snad někdo poradí.Věc se má asi takhle:Sednu do auta,nastartuju,motor běží na zhruba 850-900 otáčkách.zařadím,rozjedu se,vyřadím,zastavím a otáčky motoru se drží v rozmezí 1100-1200 ot/min.Zhasnu motor a opet nastartuju.Otáčky jsou zase 850-900.problém se opakuje.Někdy daleko méně častěji vyskočí už po nastartování.Při konstantní jízdě kolem 1700 ot mi motor opravdu lehce zakolísá,při dojiždění na křižovatku se sešlápnutou spojkou mi motor nespadne pod již zmíněných 1100-1200ot dokud autu nestojí kola(z toho sem asi nejvíc jelen),jakmile zastavím otáčky se propadnou na 850-900.Další poznatek dobržduji na neutral a otáčky spadnou na 1000,pustím brzdu a vyskočí na 1200 i když už stojím.Vyměněn plynový potenciometr,vyměněna váha vzduchu,vyčištěny kontakty na řj a kontakty pod baterií.dělá to už dva roky,ale teď mě to opravdu štve když dobržduju,přestanu a ono si to samo přidá.Jinak jede bez problémů,jen ty otáčky:bojim děkuji za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...