Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 605 SV24 Modrý Pepé


maNkovic

Recommended Posts

Chcel by som vám predstaviť môjho nového tátoša . Je to Peugeot 605 starý model orginálne bol osadený motorom 3.0 V6 24v lenže bývalý majitel si nevedel dať rady z únikom vody tak sa do pepého nasťahoval 3.0 V6 12v . Ale aj tento motor vie pekne potlačiť do sedačiek :aut Čo som tak zisťoval tak je to skoro plná výbava akurát nemá tempomat :myslim Auto uš má dosť zasebou nabehané cez 200 000 km. Samozrejme to by som nebol ja keby som kúpil auto na ktorom uš netreba nič robiť :D Trošku šuchnutý zadný kufor . V aute je plyn . Ale uš je tak z polovice demontovaný pretože nieje v TP a ajtak nefungoval tak ako by mal . Nefunguje ovládanie na spetné a klíma nieje naplnená . Ale ajtak je to gauč obalený plechmi :o:D

Na aute sú disky Borbet a gumy 205/55R16 v TP mám len 15\" disky takže som v utorok napísal do peugeotu a dnes mi prišiel papier na zapísanie 16\" diskou :potlesk

Zatial tu mám len fotky od bývalého majitela ale zajtra idem na prepis a potom auto umyjem a pofotím :super

post-11847-14109618589369_thumb.jpg

[upravil dne 29.12.2011 08:53 od maNkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...