Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínací skřínka


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Ahoj.Jelikož jsem zjistil že mi ventilator nefouká díky spínací krínce tak bych měl pár dotazů.

1.Jak vyndat plastovej konektor s dráty z spínací skřínky

2.Pasuje spínačka do nového modelu ze starého modelu?

3.Když pořídim novou tak pujdou mi přeskládat stavítka ze starého zámku?

4.Kdyby to přeskládat šlo tak bude fungovat imo.?

Děkuju předem za odpovědi.Pro mě je ted hlavní vyndat aspon ten konektor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) celej orech spinacky s draty se vynda jako celek

2) nepasuje ( myslim, ze i na novej model je vice typu, podle rocniku vyroby, takze radeji overit podle VIN)

3) zamek jako takovej je samostatne oddelitelnej, neni treba nic prestavovat, vymenis jen elektrickou cast spinacky a starej zamek ti zustane

4) immo nema s klicem a se spinackou vicemene nic spolecneho, na spinaci skrince je akorat nasazena snimaci civka, ktera lze snadno demontovat a cip immo je v klicku, ze ktereho se da jednoduse vyjmout a dat do jineho obalu, kazdopadne to neni treba, kdyz ti klic zustava

jo a k demontazi:

-sundat oplastovani sloupku ( to je asi logicke, ze :D) - drzi ho tri torxy T25

-sundat snimaci civku immo, odpojit konektor

-pootocit klickem v zapalovani nekam mezi polohy A a B a vytahnout plechovou sponu ze spodni strany spinaci skrinky ( s tou polohou klicku si nejsem uplne jist, ale proste budes otacet klickem tak dlouho, az polohu najdes a ta plechova zavlacka pujde snadno vytahnout ven), pote pujde vytahnout i plech, ktery drzi celou spinacku ve sloupku rizeni

-odpojit konektory tlustych dratu od spinacky z konektoru pod volantem

-vysunout vsechny casti spinacky ven

[upravil dne 14/7/11 12:43 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

To si měl naprostou pravdu.Ferry poslal bys mi prosím tel.číslo do sz? já už to mám z toho kovového držáku vyšouplé ven.Jde mi o to odpojit plastový konektor s tlustými dráty od mechanické části

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Tady je fotka problemu.To modré na fotce je plast kterej sem musel dopájet z tyčinky do uší :) konečná podoba je maličko jiná protože ten plast dodelavanej vadil v otaceni.Jelikož to bylo prasklé tak mi nedosedala ploška u černého drátu.díky všem co mi pomohli

post-25291-1410961865494_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Vdaka Ferry za postup, lebo bez neho by som asi nenasiel odvahu sa do toho pustit...:papa

Siel som podla neho a s drobnymi odchylkami (asi zavisi od modelu) sa mi poradilo nefunkcnu klimu spojazdnit. Inak problem velmi posobny s Chozem, len som mal ten kontakt, co spina klimu nataveny do plastu a prestal pruzit (a teda spinat kontakty klimy).

U mna som musel demontovat plastovy kryt pod volantom co drzali 2 torxy T20, nasledne som kvoli lepsiemu pristupu ku spinacej skrinke odpojil kontakt pravej packy a zhora som mal taky oranzovy konektor (zeby k airbagu?), ktoreho plochy kabel tiez obmedzoval manipulaciu s kablami ku spinacke.

Na spinacke som musel odskrutkovat este jeden malicky cca 5mm torx T20 asi kvoli aretacii spinacky a potom tam bolo take pruzne perko, co som musel zatlacit, aby som spinacku aj s kablikmi vytiahol von (samozrejme po odpojeni troch 2-polovych konektorov dole pod volantom). Posluzil aj navod \"Jak na to\". No a potom uz som len opatrne vytahoval a rozoberal co sa dalo :D

Skusim sem doplnit aj nejake foto celej demontaze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpojený kontakt pravej páčky pre ulahcenie pristupu k tomu asi aretacnemu torxu na spinacke...

Uvolnil som aj taky tvrdy plochy kablik (v hornej casti volantu som mal taky oranzovy konektor) aby som si uvolnil \"manupulacny priestor\"...

post-20967-14109619510869_thumb.jpg

[upravil dne 29/8/2011 23:47 od juniP406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...