Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínací skřínka


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

Jo myslel jsem silon a psal silikon. Holt v 6:00 bych nemel k pc sedat :-D

Detailne jsem to nezkoumal, ale ten jeden problematickej dil vypadal jako jeden kus.

edit: dnes celý svazek vyměněn za zánovní. Plasty jsou jak nové, nic není vyžvejkané a opět si užívám klimatizace :-).

Po dovolených nažhavím SolidEdge a zkusím si ten problematický díl nakreslit a případně se poptat na výrobce (čistě ze zvědavosti).

[upravil dne 15/7/12 20:45 od ChodeC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
  • O 1 rok později...

Zdravim všetkých, ešte jednu radu by som poprosil, ako vytiahnem spínačku keď sa mi zasekol kľúč, že som už nemohol ani vypnúť motor... ventilátor chvíľu predtým (cca 2 týždne) prestal fungovať. Kľúč je stále v spínačke v polohe dva, nejde ani pohnúť, ani von...

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krtek 2: to jsem věděl, nevěděl jsem jen, jak konkrétně patří, nějak mi z toho vyšlo, že takhle, jak je, tak se položí na to pérko a zasune to do té zbývající části spínačky. Jen jsem složil spínačku, ale ta nereaguje, rádio funguje, výstražné fungujou, ale vše, co má jít přes spínačku, nefunguje.. je to sice blbost, ale nenapadá někoho, kde je největší pravděpodobnost chyby? bohužel se mi rozpadl polovina toho plastu, mám rv99 model rok 2000 a ještě mám dárce dílů rv 98, jenže ten má jinou spínačku a vůbec nemohu zjistit, jak jí rozebrat, abych vůebc zjistil, jeslti mám nějaký náhradní díl nebo ne.. myslím tenhle plast vpravo, ten je trošku KO16.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic si ztoho nerob :) spatne si poskladal

mne sa to podarilo spravne poskladat asi na treti stvrty pokus ,je dobre si to odfotit na zaciatku ktory kabel kam patri (do ktorej dierky )

 

bude to robit psie kusy v dvojke polohe budes mat jednicku atd 

skusaj dalej a trafis spravne zapojenie

odpalit tam nemas co lebo kostra v tom neni 

chyba bude ze kable od privodu si zastrcil na spatne miesto

alebo  ked spojujes plasty do kopy musi to byt fajne stlacene ak neni potom nereaguje 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, nakonec jsem to nějak poladil a startuje to. Ale pořád přetrvává původní problém, nefunguje ventilátor od topení. Spínačku jsem vyčistil a zkoušel jsem vyměnit i ten ventilátor z toho mého staršího puga.. Jenže ono do toho ventilátoru nejde moc proudu.. nevíte, kdy by ještě mohla být chybka?

 

E: občas se na chvilku rozeběhne, ale spíš tak jednou za týden.. někdy na 2-3 vteřinky, v úterý mi běžel mimo ten jeho otvor na podlaze 5 minut,a le vrátil jsem ho do tý jeho díry a zase neběžel

E2: zapomněl jsem doplnit, že se jedná o digi klimu, jinak auto je to 406 11/99 model 2000, 1.8

Upraveno uživatelem pegas15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...