Přejít na obsah
matii

Zajímavé trasy v ČR

Recommended Posts

Máte někdo svou oblíbenou trasu, kterou rádi projíždíte autem? Podělte se s ostatními. Často bych se rád někde projel, ale většinou je to jen střelba naslepo.

Tady dávám můj tip. Až budete někdy v létě (v zimě je cesta zavřená a běžkuje se tam) v severních Čechách, zkuste si projet cca 20Km trasu z Cínovce na Flájskou přehradu (silnice končí na přehradě). čeká vás slabý provoz, hezká panoramata s výhledem na Teplicko a České Středohoří. Cestou doporučuji udělat malou odbočku na Bouřňák, kde je také nádherný výhled, zastavit se na chatě Vitiška na občerstvení (hezký výhled viz foto) a zpátky sjet směrem na Dlouhou Louku. Tady je aspoň základní nákres trasy. Jen bacha na cyklisty, v letním období se tu dost často vyskytují.

Mapa

Výhled

Výhled na Bouřňák

Těším se na Vaše tipy.

P.S. sorry za to auto fotky byly dělány pro jiný účel.

[upravil dne 14/7/11 08:09 matii]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já bych sem přihodil jednu, která se mi neokouká a neprojezdí snad nikdy. Z Jilemnice - Hrabačova v Královéhradeckém kraji směrem na Roprachtice, Vysoké nad Jizerou (tady je vynikající pekárna, vpravo před náměstím) dále Sklenařice, kolem rozhledny Štěpánka do Příchovic a Desné. Ty výhledy na západní Krkonoše s majestátním Kotlem ,fascinujícím Zlatým návrším, Lysé hory a pohledu na vzdálené východní Krkonoše je prostě neopakovatelné. K tomu kvalitní silnička, prudké zatáčky sjezdy a výjezdy až někam k 800 m.n.m. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

matii: Udělas mě radost s tímhle topicem :)

Já byl zase z druhé strany od Litvínova nahoru na Klíny (lyžařský středisko) a pak dále až do Českého Jiřetína také okolo přehrady Fláje. V zimě fakt paráda - cesta jen protažená, hodně široká. Pěkně jsem si zadrandil :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku