Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajímavé trasy v ČR


Recommended Posts

Máte někdo svou oblíbenou trasu, kterou rádi projíždíte autem? Podělte se s ostatními. Často bych se rád někde projel, ale většinou je to jen střelba naslepo.

Tady dávám můj tip. Až budete někdy v létě (v zimě je cesta zavřená a běžkuje se tam) v severních Čechách, zkuste si projet cca 20Km trasu z Cínovce na Flájskou přehradu (silnice končí na přehradě). čeká vás slabý provoz, hezká panoramata s výhledem na Teplicko a České Středohoří. Cestou doporučuji udělat malou odbočku na Bouřňák, kde je také nádherný výhled, zastavit se na chatě Vitiška na občerstvení (hezký výhled viz foto) a zpátky sjet směrem na Dlouhou Louku. Tady je aspoň základní nákres trasy. Jen bacha na cyklisty, v letním období se tu dost často vyskytují.

Mapa

Výhled

Výhled na Bouřňák

Těším se na Vaše tipy.

P.S. sorry za to auto fotky byly dělány pro jiný účel.

[upravil dne 14/7/11 08:09 matii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já bych sem přihodil jednu, která se mi neokouká a neprojezdí snad nikdy. Z Jilemnice - Hrabačova v Královéhradeckém kraji směrem na Roprachtice, Vysoké nad Jizerou (tady je vynikající pekárna, vpravo před náměstím) dále Sklenařice, kolem rozhledny Štěpánka do Příchovic a Desné. Ty výhledy na západní Krkonoše s majestátním Kotlem ,fascinujícím Zlatým návrším, Lysé hory a pohledu na vzdálené východní Krkonoše je prostě neopakovatelné. K tomu kvalitní silnička, prudké zatáčky sjezdy a výjezdy až někam k 800 m.n.m. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

matii: Udělas mě radost s tímhle topicem :)

Já byl zase z druhé strany od Litvínova nahoru na Klíny (lyžařský středisko) a pak dále až do Českého Jiřetína také okolo přehrady Fláje. V zimě fakt paráda - cesta jen protažená, hodně široká. Pěkně jsem si zadrandil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...