Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další potvrzení, že kamera v autě se prostě vyplatí


Medvěd

Recommended Posts

Hope 272: buďme rádi, že máme v republice tolik uvědomělých občanů, kteří by všechno okamžitě zakázali nebo alespoň omezili, neboť to přece omezuje jejich práva, svobodu a volnost, což se nesmí a je třeba taková narušení osobního prostoru jednotlivce krutě a nekompromisně trestat :D:D:D

Já už se nedivím proč to v tomhle státě funguje jak to funguje a proč tv hovna má takovou sledovanost... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy22: počkej až poveze tebe nebo někoho z rodiny nebo k vám teprv pojede, nebude ti to znít jako šílenost ale jako rajská hudba...

No nevím komu by to znělo jako rajská hudba, ale budiž, je to potřeba, ať houkají, ale s rozumem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se nikoho zastávat, ale záznam z kamery je jedna věc a druhá věc je ta, že řidič odbočoval do leva a měl jet při levém okraji a řidič Citroenu měl uhnout do prava tak, aby bylo možné mezi nimi bezpečně projet. Bohužel, není zvuk, tak nelze 100% dokázat, zdali neposlouchal hudbu apod. .

Pokud někdo nejel s VRZem ve městě, tak ani neví, kolik je bezohledných řídičů a kolikrát se stane, že ani neuhnou sanitce, PČR a nebo i hasičům. Je to těžké posuzovat pouze ze záznamu jedné kamery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak. Znám se s několika policisty na různých postaveních a na různých útvarech a z IP maj docela respekt.. Ale promiň jestli to tak není

no neomlouvej se já se omlouvám místo bral jsem nešetří jako že po nich nejde =nevyslíchá ;)

[upravil dne 14.7.2011 15:14 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalTalbot:todle není k nadpisu,ale proč bych měl bejt rovnou bengo??Jakmile se něco jim stane...chichichi hahaha...ale nedej bože když je potřebuješ,už teď je pozdě.Jsou to normální lidi,kteří se říděj jenom a jenom debilními předpisama,které vymejšlejí nahoře...na ně buď nasranej a né na pikolíci co seškrabávaj ze silnic mastné fleky....a potom jak píše tu někdo výše...ten stres a ještě plnou hlavu toho,co když jim někdo zrovna tam píchne infikovanou jehlu(to jen okrajově)a k tomu ještě musej bejt otrávený z toho když udělaj zákrok,kolik papírů musej napsat...sorry policajtům teda nezávidím nic (jasně patřej tam i hasiči či celníci)....

Tos mě pobavil... policajty jsem doopravdy potřeboval asi tak 2x v životě a než jsem se někam dovolal, následně mě přepojili na příslušné oddělení a odtamtud zase někam jinam, tak kdybych si mezitím neporadil jinak, tak už jsem ležel někde rozmašírovanej na kolejích - kdo pak pozná jestli tam bylo cizí zavinění?

Stres, papírování, nesmyslný nařízení... to je ale ve všech profesích, kde je trochu odpovědnost. Jednou si tuhle práci vybrali, tak to k tomu holt patří.

Lidi mají radost z toho, když se jim něco stane hlavně proto, že fízlové žádnou lidskost neuznávají, nezajímá je co a proč, pouze jestli to je nebo není podle zákona, jestli se jim to vejde do nějakýho paragrafu, aby byla čárka, a když nevejde, tak se tomu pomůže :blicismajlik Vždycky, když jsem s nima měl něco do činění (třeba jako nabouranej, nebo svědek, apod.), bylo mi na blití z toho jak benga lžou, aby si zjednodušili práci, jak překrucujou fakta, aby všechno \"sedlo\" a měli to rychle vyřešený. A to nemluvím o propojení s osobama \"v pátrání\", který nezadržujou a nechávají je běhat venku, aby donášeli na ostatní, atd. Ale to je vážně Off Topic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Lidí živících se na havárkách a pojišťovnách je docela dost. Někde číhají na chyby ostatních, někdo holt, když není dostatek příležitostí, je třeba tomu pomoct. Třeba ne až takto okatě, ale prostě pomoci a využít toho, že druhý nemá svědka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...