Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

prestavba na lpg Praha


romikck

Recommended Posts

firem tam máš hafo....určitě si vybereš.

za mě flash zbytečnost a kor do tvého auta...

bylo mě vysvětleno a máš to napsáno i tam...podtlak...takže do sacího potrubí ti vlítne rozprašek ktetej si motor veme u neutrálu a tím pádem to uvízne max na 3válci k 4 už horko těžko dostaneš....a když jo určitě to nebude stejné jak u prvního.pujde to tou nejmenší cestou odporu...laicky řečeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pěkný u mě taky prý to ještě nedělali do toho motoru...a že to není problém,tak kurňa co tam teda montují a do čeho? :myslim

http://www.autogascoubal.cz/

máš tam toho mraky já jel třeba až do Brna s tím...někdo si zaklepe na čelo ale zatím pohoda.Nic mě netajil vše řekl narovinu a né to je v pohodě to půjde,to není problé....problém je vždy jen záleží jakej

[upravil dne 13.7.2011 15:22 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky jel až do Český Skalice na přestavbu, namontovat to umí každý, ale řešit následný problémy málokdo. Dával jsem to do LK Auto. Dostal jsem na ně dobré reference co se týká řešení různých problémů s LPG. A i po jednání s nimi na mě působily dobrým dojmem, vše mi vysvětlily, s technikem jsem šel přímo na dílnu kde jsme si domluvily co a jak udělá. Hotové to bylo třetí den. V ceně přestavby bylo i seřízení po 1000 km. Jinak po dobu přestavby mi zapůjčily náhradní auto zdarma, pouze jsem dotankoval nádrž plynu do plna.

Co se týká flashlube tak se mě taky ptal zda to tam chci, ale nakonec mi řekl, že je to zbytečný u tohoto motoru. Navíc mi ukazoval i tabulku doporučených typů motorů a ze 406 tam byla jen stará 1.8 8V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prosím tě ono to zas tak horký není..když pojedeš pojedeš na benzín a když ti to nepojede vůbec tak stejně by jsi měl smolíka i kdyby to bylo z prahy..a určitě by to nebyl problém pro plynaře...to je nesmysl.já to mám 180km a vůbec mě to nevadí...protože jsem ho zatím nepotřeboval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož já jsem měl doporučení na opravdového odborníka, ale koukal, že ten motor je tam natěsno a že tenhle v 307 ještě nedělal. Vybral jsem firmu v Brně. Dvoulitr 307 už dělali, věděli kam co dají, vše mě dokonale vysvětlili, pujčili zdarma auto, mají nepřetržitou infolinku. Takhle jsem vybíral já. Auto běhá skvěle. Doporučuji vybrat větší firmu, která dělá více aut. Zítra Ti nějakou najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož této firmy bych se nebál, zítra ještě napíši.

AUTOGASCOUBAL

Puchmajerova 9

158 00 PRAHA 5

E-mail: coubal@autogascoubal.cz

www.autogascoubal.cz

Tel:+420 251 612 471

Kontaktní osoba: Martin Valenta, tel.: +420 777 945 326

Kdesi jsem četl, že nejlevnější přestavby jsou v Brně, ale ceny jinde jsem nestudoval, tak nemohu porovnat.

Já to měl za 24000 (STAG) + 500 svíčky + 800 plnění pod víčkem nádrže. K tomu plná nádž zdarma (48l).

[upravil dne 13/7/11 21:07 dvorrom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Automanii jsem si nechal před lety přestavět Favorita, montáž v pohodě, ale když jsem jim to tam po nějaký době dal na seřízení tak nic moc. Nakonec jsem si to nechal udělat stejně jinde. Když jsem teď hledal firmu na přestavbu 406ky tak na Automanii jsem našel dost negativních reakcí na netu. Montáž provedou , ale následný servis a řešení nějakého problému s LPG nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...