Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odpadlé SMD v klíči DO


Cinci

Recommended Posts

Zdravím, už delší dobu mi blbnul klíč, prostě zabral až třeba na desáté zmáčknutí. Baterky jsem měnil, DPS-ku jsem čistil a pořád nic. Konečně jsem asi našel problém a tím problémem nejspíše byl studený spoj u jedné SMD součástky, která při tom častém rozebírání, určitě někde vypadla, všiml jsem si, že chybí až při posledním rozebrání. Určitě je to ono páč teď když zmáčknu tlačítko neblikne ani ta signalizační ledka v klíči, při zmáčknutí tlačítka superblokády ledka reaguje. Mám tady pár fotek a chci se zeptat zda-li nějaký zdejší odborník na elektriku neví co tam patří za součástku, mikropájku doma mám takže nebude problém ji připájet, jen vědět co koupit. Případně jestli by se někdo nekouknul do svého klíče a řekl hodnotu např. toho odporu

post-15259-14109618572384_thumb.jpg

[upravil dne 13/7/11 14:02 Cinci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam odpor, ale co má na sobě za čísla jen hádam, protože to mám cele od kalafuny zalepene, nejakej \"odborník\" klíč opravoval přede mnou. Pomocí lupy jsem z tama vyčetl hodnotu 333.

33 kOhm ....

já vím kolik to je ohmů... Duležitá je ta hodnota, jeslti tam jsou fakt ty trojky nebo jiné číslo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosil bych ještě nekoho kdo to potvrdí, zatím díky. Případně bych koupil i celý klič kdyby někdo měl za dobrou cenu a přepájel to co potřebuju, protože nevím jak je to s párováním...

[upravil dne 13/7/11 19:52 Cinci]

mám manuál, jak na to + nejaky el.schemata v pdf. tak pošli PM esi to chceš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Byl by někdo tak hodný a rozlouskl klíč doma, stačí mi fakt jen potvrdit čísla na tom odporu. Pomalu jsem na to zapomněl, ale začal mi nějak zadrhávat manuální zámek u řidiče a už by opravdu nebylo na škodu zjistit jaký odpor tam opravdu chybí s opravou nemám problém, jen nevím označení odporu, někdo už tady psal 333, ale říkal, že to neví jistě, nerad bych v klíčku něco odpálil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...