Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sešlápnutí plynu-nový zvuk- nejspíše prasklá hadice od turba.-Vyřešeno-


Jarouš307

Recommended Posts

Zdravím,

stalo se mi při jízdě, že jsem si všimnul souvislosti mezi sešlápnutím plynového pedálu (akceleraci) a novým zvukem šířícím se jako by zepředu palubovky na začátku okna.

Je to jako bych tím sešlápnutím reguloval otáčky ventilátoru, alespoň to tak zní :myslim - .Čím více pedál sešlápnu, tím více to syčí-hučí-fučí, jde to těžko popsat??

Každopádně to dělá jen při zařazené rychlosti ( jakékoliv) a na volnoběch je klid.

Dělá to se zaplou klimou, bez klimy, když je větrák vypnutý, nebo nastavený na vyšší stupeň- vlastně pořád.

Auto jede naprosto normálně, žádná hláška na PP ani jiná anomálie.

Tak nevím co mu je :roll ale něco podobného jsem se tu snažil hledat, ale bez úspěchu.

Dík za každou radu.

[upravil dne 13/7/11 12:52 Jarouš307]

[upravil dne 15/7/11 18:49 Jarouš307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zjistil, že při otevřených oknech to syčí jak papiňák a výkon nikde:(

Navštívil jsem známého mechanika a ten hned tipnul, že buď bude ruplá hadice, nebo prasklá sponka. Odpoledne mu auto vezu a budu vědět víc.

Hukot je to teda pořádnej a tak se modlim aby to byla ta sponka, protože hadice bude asi mastná co:myslim

Ta horní to každopádně není, jde to někde zaspodu motoru.

Stalo se to už někomu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak resumé mého problému:

Dneska už mám auto opravené. Byla prasklá spojovací hadice cca 8 cm mezikus přímo u turba. Byla tam škuba do tří stran, jak když to někdo vezme skrz šroubovákem (asi 3,5 cm dlouhá).

Známý, co mi to opravoval kus nahradil novou a už zase jezdííím:D

Jen kdyz mi auto předával, tak nadával jak špaček, že tam byl přístup jak k penězům:grr:aut

Tak jsem mu řekl, že by to měl jinak moc jednoduchý a to čím mě pak nazval sem už psát nebudu...:D

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...