Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chladící kapalina ubývá:-(


qmysak

Recommended Posts

zdarec asi během měsíce nebo dvou sem musel 2x dolévat chladičku do nádržky auto nevře,v oleji voda není,v chladičce olej není a pod autem je sucho jen mě občas probliken kontrolka vody jinak nic ani nesvítí dlouho jen bliken a dolévám tak deci a na víčku emilze není a z výfulu sem si nevšiml že by tekla voda.štve mě to estli by byla načatá hlava tak to auto asi prodám protože to by byla pěkná pálka:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V lepšom prípade tesnenie pod hlavou, v horšom prípade prasknutá hlava. Ja som to riešil pred cca mesiacom. Mal som rovnaké príznaky ako Ty! Celá \"sranda\" okolo toho ma vyšla na 650 eciek, ale bolo tam aj vela vecí okolo toho - zhavice, olej, filter, test hlavy, nové tesnenie, nové guferá, nový rozvodový remeň... a samozrejme práca. Tak Ti držím palce, tiež som sa zamýšľal nad predajom, že ho predám aj so závadou (samozrejme na to upozorním kupujúceho), ale podľa mňa by to v takom stave bolo veľmi ťažké predať ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) neboj je to neskodneje to na baze vody su tam aditiva ako som pisal na mazanie vodnej pumpy antikoroz prisady a system neucpava daval som to uz do viacerych aut vratane sucasneho ked som mal este stary chladic ,momentalne je uz vymeneny stary uz to mal za sebou no drzal vdaka tomu utesnovacu

[upravil dne 13/7/11 20:21 krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa mňa by to boli vyhodené prachy za nejaké utesňovače. ja som si tiež najprv naivne myslel, že je vadné viečko na expanznej nádržke, ale ešte dobre, že som predtým bol v servise, kde mi mechanik spravil test hlavy s takou modrou kvapalinou, ktorá sa pri zvýšenej hladiny CO sfarbí na žlto. A už to bolo jasné!!! :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to ešte predtým mi natlakovali systém na 12 atm. a po 6 hodinách bol únik minimálny, ale stále sa mi po cca 400 km rozsvietila kontrolka, kt. zobrazuje málo chladiacej kvapaliny - jednoducho ma to neminulo a musel som to dať spraviť! Ešte šťastie, že to bolo len tesnenie a nie prasknutá hlava, lebo to by už bol \"iná káva...\" :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak zase bez vody:-( když je auto studené a otevřu nadobku na chladičku tak to tam někde tlakuje protože to zasyčí a zabublá ale když mám nastartované tak hladina v nádobce nebublá ani nepřetěká sou tam jen malé bublinky ale to si myslím že je z vibrace motoru.za tepla když otevřu nádobku tak to přeteče.olej je bez emulze.hlava se mě nechce zdělávat:bojim auto jede v pohodě už ani volnoběh nekolísá.dá se natlakovat hlava nebo celý chladící systém??třeba je někde minimální únik který nejde vidět který by se tím natlakováním projevil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sežen si někde staré víčko na expanzku,usad si do něho automobilový/motocyklový ventilek a lehce soustavu natlakuj.Unik bude znatelný okamžitě.:papa ( osobní zkušenost ) A co vodní pumpa???....měnil jsi jí s rozvodama?

Napumpovat to můžeš odvzdušnovákem topení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...