Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chladící kapalina ubývá:-(


qmysak

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 5 týdnů později...

Můj problém s tím, že se mi zavzdušňuje okruh chlazení a voda lítá víčkem expanzky ven:

Byl jsem na konzultaci v servisu a servisák mi řekl, že vzhledem k tomu, že to takhle vydrželo jezdit 2500km a nezhoršuje se to, vypadá to spíš na špatnou hlavu než těsnění. Nová hlava cca 30.000,- kč - na to teda teď peníze nemam. Prosím o váš názor na mou úvahu:

Dejme tomu, že to rozebere a zjistí, že je v pr**li hlava. Já mu řeknu, že na novou nemám, ať jí tam vrátí, že uvidim, co to vydrží nebo nevydrží. Je to prasárna, ale co dělat jinýho než našetřim na novou? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsi blázen,sehnal bych starší hlavu se zarukou(nebo některý firmy dělají ,že ji natlakuji a zjistí jestli je vprdeli)nebo bych koupil starší motor i s hlavou a tu přehodil cca 5000Kč za motor,nemá cenu dávat do auta 30000 Kčza hlavu toje půl ceny auta...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravim. Mam taky problém s ubytkem kapaliny. Po půl roce už to vyhazuje vodu po cca. 50 km z nádržky když ji otevřu. Osobně jsem to typoval na hlavu nebo těsnění, ale zaráží mě, že když pustim topení, tak cítim fridex z ventilátoru. Někde jsem četl že to může způsobovat takova baňka za hlavou, je to výměník, nebo jakýsi druh předehřevu, má se tam údajně křížit voda se vzduchem, je to tušim zabudované na sání, tak se ptám jestli tato sranda může způsobovat podobně příznaky, prasklého těsnění. Napadlo mě to jednoduše přemostit a vývody utěsnit, ale otázka zdali to má vůbec smysl.

Ještě bych dodal, váhám hlavně proto, že i když mi to vyháže 2-3 l vody, tak se motor nepřehřívá a voda se nevaří, max. teplota je do 90 stupňů, když je prasklé těsnění a je to ve fázi kdy už to hodně háže vodu, tak se přeci voda vaří a přehřívá se motor, nebo to HDI motory nedělají ?

(jedna se o peugeota 406 HDI 2.0 novější verze.

[upravil dne 13/1/12 21:50 od 15degren]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to těsnění mě to dělalo taky voda mi nevařila ba se držela na 85 a míň při studeném motoru po odšroubování víčka expanzky se kouřilo jak kdyby byla voda vřelá tlak z válce se dostával do vody sranda stála 6000 a nezapomeň dát nové šrouby na hlavu ty mé už byly vytažené na hranici míry maxima :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Příčina mého problému zřejmě odhalena (vyhazuje vodu z nádržky a zavzdušňuje se motor) - - - Chlapci to rozebrali a zjistili, že je zkroucená hlava. Nechápu! Jak se to může stát??? Neuvařil sem to ani žádnej jinej průšvih. Ať mi to někdo vysvětlí. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

zdravím pánové, přesně jak říká 15degren ten výměník. Už tak rok bojuju s úbytkem vody a až teď jsem našel pod autem celkem louži. Ten výměník je u 1,9TD pod turbem a je u něj celkem blbej prostor. Ale jakmile přidam plyn a pustim na volno, tak z toho začne čurkem téct.

post-39854-14109625260654_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim...

mam podobny problem po prejdeni cca 1100km som musel dolievat vodu cca 3dcl nezbadal som nikde ze by to tieklo alebo bolo nieco mokre olej vyzera byt cisty aj voda co som si vysimol tak mi sici ta expanska ci co to je moze sa to odtial vyparovat? alebo ze by to bolo tesnenie pod hlavou?

[upravil dne 23/9/11 14:50 od Relic77]

Ahoj, toto jsem řešil také a poměrně dlouhou dobu, dokonce se mi i začal hodně zahřívat motor při jízdě kolem 150km/h v létě po dálnici a měl jsem zvýšenou spotřebu.... řešení bylo velmi překvapivé :

Výměna víčka expanzky +přidání jednoho těsnění pod víčko...

Proč?:

Ve víčku expanzky je tlakový ventil, bajonet expanzky byl také opotřebovaný a tím nedostatečně doléhalo hlavní těsnění víčka.

Když nebyl v systému dostatečný tlak, teplota před termostatem (čidlo pro palubku) byla výrazně vyšší než teplota za termostatem (termostaty pro sahary a řídicí jednotku-řídí pak i směs a EGR). Kromě nižší účinnosti chladicího systému ŘJ nevěděla o vysoké teplotě a tudíž byl otevřený EGR a bohatá směs (vyšší spotřeba+zahřívání), sahary nespínaly správně, takže teplota rostla.

Zkuošel jsem vyměňovat kde co, čistit a pak už jsem chtěl kupovat jiné auto, protože generálka TD mi nepřišla relevantní... hloupé víčko ....

Systé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...