Přejít na obsah
mixi

tenucke piskanie od laveho kolesa

Recommended Posts

Ahojte,

Pred mesiacom mi menili brzdy a kotuce. Teraz som si vsimol ze mi zacalo tak tenucko piskat od laveho kolesa. Ked je okno zatvorene tak to nepocut ale ked vojdem do podzemnej garaze a stiahnem okno tak uz to je celkom pocut. Je to take tenucke prerusovane piskanie ktore so stupajucou rychlostou je castejsie a pri vyssej uz ho nepocut. Mne sa zda ze to ide od tych plieskov co su na brzdovom oblozeni. Samo ze s tym pojdem do servisu ale chem sa opytat ci sa s tym niekto nestretol?

este taka vec ze ked prejdem cez nerovnost tak to zapiska a je jedno ci idem rovno alebo zatacam. Neviem aky zvuk ma lozisko ked huci, tak som si niesom isty ci to nieje lozisko.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
dosticky..... mne piskali vkuse :D vymenil som kotuce aj dosticky (ATE) a mam kluuuud :)

no ja som menil dosticky a kotuce pred mesiacom. po vymene bol klud ale teraz to zacalo tak tenucko piskat a je jedno ci brzim alebo nie.....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte,

Moj problem vyrieseny. To tenucke piskanie sposobovala zavlacka co je na poistnej podlocke na srube. Asi ako menili kotuc tak ju velmi roztiahli a mala volu a tukala do tej podlozky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku