Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvuky od přední nápravy - tak co s tím?


hYena

Recommended Posts

Čaute.. Popíšu problém: mám 206 2.0HDi, zničeho nic začla přední náprava tak nějak klepkat, nebo spíše takový zvuk, jak kdyby něco drhlo nebo já nevím... Jako kdyby bylo horní uložení v háji.. Byl jsem v servise a: tyčky jsou pevné, horní uložení vypadá dobře, tlumiče super, prostě nic špatně... Čím to může být? Jo, jen jsou lehce ďuravé manžety, ale říkali mi, že to je ještě OK.

Upraven nevhodny nazev. Ferry

[upravil dne 12/7/11 22:33 Ferry]

[upravil dne 13/7/11 17:59 hYena]

[upravil dne 17/7/11 17:58 hYena]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad tady padli všechny možnosti ... ale zkusil bych zvednout předek, ručne přetočit kola a poslouchat. Kola na rovno i v plném rejdu do obou stran. Tím by se projevili homo. klouby anebo ložiska. Pak bych sundal kola a vytáhnul destičky, zkontrolovat. Mě se stalo na 605ce že komplet upadlo obložení z destičky ! Nějaká čína :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, měl jsem nedávno podobný problém, zvuk jako když kov na kov nasucho. No a opravář mi dotáhl matku někde na polose a je klid, prý jak to bylo povolené,tak se to vysouvalo a zasouvalo a proto ten vrzavý zvuk. Zkus to zvednout na hever, protoč kolem a poslouchej odkud to jde.;)

[upravil dne 13/7/11 01:20 Jiri74]

[upravil dne 13/7/11 01:24 Jiri74]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupíííí, vyřešeno... Lidi z Hodoňovic jsou prostě super. Nakonec odešly \"prachovky\". Jestlise nepletu, tak to jsou manžety u čepu řízení. Takže to znamená, výměna čepů a kvůli stupidní konstrukci musím i ramena, která jsou dobrá.. Origoš díly + práce = cca 14 000kč, neorigoš díly + práce = cca 5500kč. To jsou rozdíly, že? :myslim A řekl mi, že v těchto dílech moc rozdílů není, oproti originálu... Takže tak, po dovolené jdu opravovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jupíííí, vyřešeno... Lidi z Hodoňovic jsou prostě super. Nakonec odešly \"prachovky\". Jestlise nepletu, tak to jsou manžety u čepu řízení. Takže to znamená, výměna čepů a kvůli stupidní konstrukci musím i ramena, která jsou dobrá.. Origoš díly + práce = cca 14 000kč, neorigoš díly + práce = cca 5500kč. To jsou rozdíly, že? :myslim A řekl mi, že v těchto dílech moc rozdílů není, oproti originálu... Takže tak, po dovolené jdu opravovat :-)

Tak tohle jsem nepochopil :myslim

Kdyby prachovky, tak bych tipoval spíš prachovky od homokinet. kloubů .... ale na čepu řízení ??? s tím rachotem ??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...