Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio 4050 po zahřátí nejde přední pravý reproduktor


OK406

Recommended Posts

Delší domu mám problém s originál rádiem Philips 4050. Po zahřátí nebo po určité době mi přestane hrát předný pravý reproduktor. Stačí, abych zvýšil hlasitost a reproduktor začne hrát. Mohu i snížit hlasitost. Po určité době, opětět přestane hrát. Před rokem mi tento problém vyřešil Peugeot09, který za použití tavné pistole zatavil nějakou část v rádiu viz foto. Bohužel, při cestě v teplu (dovolená v Chorvatsku) začal opět reproduktor zlobit. Bohužel nemohu se zkontaktovat s Peugeot09, abych se dozvěděl, o co vlastně.

Proto prosím přítomné odborníky přes elektroniku, zdali by mi podle fotky nemohli poradit, jak odstranit závadu. Děkuji

post-7387-14109618570953_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevři radio a podívej se na spoje na plošnáku na fotce, nebo na spojení tohoto malýho plošnáku s velkym plošnákem (ten, co je přes celý radio), někde je studeňák, ten zaletuj normální trafopájkou. To lepidlo tam dal nejspíš aby se ten malej plošnák nekejval, asi bych ho sloupal, pod nim taky může být studenák.

[upravil dne 12/7/11 19:14 Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oldo nevrtej se v tom :D, až přijedu na ten trippling tak se na to podívám. Bude to asi jen studeňák, ale to chce propájet trochu s citem, tady byto byla už větší škoda ... :mrk

Pájku, mikropájku, měřák.. budu mít s sebou, takže když to nachystáš bude to chvilka...

[upravil dne 12/7/11 20:25 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...