Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plech na svodech


tuningrob

Recommended Posts

Zdravím, zajímalo by mě k čemu mam na svodech u motoru ten plech z ktereho jde ta hadice do sání? u toho sání je tam taková klapka(z vnějšku tam vede přetlaková hladička),která tu hadici uzavírá,ale má možnost se otevřit a tudíž se potom může dostat ten teplý vzduch do sání. Ale nejvíc mě štve,že když to mam nastartované,tak mi z toho jde strašné teplo, kdybych to sundal tak teplo pujde rovnoměrně pryč ?

http://images01.olx.pt/ui/2/45/96/34183996_2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pocit ze Lade 2107 so vstrekovanim bola tiez klapka na miesanie teploty vzduchu a ta bola ovladana bimetalom. ( plech zlozeny z dvoch vrstiev roznych kovov co maju aj roznu teplotnu roztaznost - cize ked sa zmeni teplota jeden sa natiahne viac ako druhy a preto sa pasik ohne, po ochladeni sa naspat narovna )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to mam jinak nez na Lade :D je tam jenom plastova klapka.. ktera bud privod tepleho vzduchu od svodu otevre nebo uzavre.. ale aby se to regulovalo pomoci podtlaku? Teply i studeny vzduch se na tlaku nijak neprojevi, ne? A taky nechapu k cemu tam vede takova hadicka... vede od te klapky k vzduch. Filtru.... ale je tenka.. tak na sirku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...