Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HELP - ovládání klimy - vyzkoušení


Ravel

Recommended Posts

ahoj. není tu někdo z Plzně a okolí, kdy by byl ochoten mi na minutu půjčit ovládání klimy (nejde mi přední větrák, ale na displayi se ukazuje že ano) Občas nereaguje ani kolečko na regulaci otáček ventilátoru. Celý panel se dá vymontovat a zamontovat ani ne za deset minut, zdržel bych vás minimálně.

potřeboval bych to co nejdříve, ať to máme na víkend provozuschopné

popř. koupím

JEDINÁ PODMÍNKA - MUSÍ MÍT ZELENÉ PODSVÍCENÍ.

ORANŽOVÉ V MÉM AUTĚ NEFUNGUJE VŮBEC - vyzkoušeno dnes v servisu, bohužel nebyl zelený po ruce :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodávám to já, ale podle toho co píšeš jak se ti závada projevuje tak ti to k ničemu nebude, závadu budeš mít pravděpodobně jako já v tom větráku. Pokud chceš tak mi zavolej, číslo mám uvedený v náladě. Pokud bys to chtěl tak za to chci tisícovku, za tolik jsem to koupil, než jsem zjistil, že mi to k ničemu není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je v pr....

i když já si myslím, že je to v tom ovládání, protože kolečkem točím a neraguje, vypnu ventilátor úplně a nejde zapnout, zapne se jen na 1/2 první vrtulky (1/8). Tak pořád doufám, že je to jenom to ovládání :-(

navíc včera úplně neragovalo a po poklepání na středový panel se to zase rozběhlo

[upravil dne 13/7/11 08:55 Ravel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu se mi to chovalo úplně stejně jako Tobě, jen to poklepání nemělo žádný vliv, ale někdy se to probralo během cesty, někdy to šlo po nastartování. Po výměně toho ovládání mi to taky asi den fungovalo, ale nakonec se ukázalo, že to v tom není. Jestli to chceš vyzkoušet, tak Ti to můžu poslat a pokud by to fungovalo tak bys mi to zaplatil a pokud ne tak bys to poslal zpátky. Ale nevím jestli to tam do pátku dojde, poslílal bych to nejdřív zítra ráno, protože dneska jdu domů až ve čtyři a to už tady chcípnul pes. Tak dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač, když můžu tak pomůžu. Ať ti to brzo funguje a ať to moc nestojí. Pokud bys měl známého elektrikáře tak ať mrkne na tranzistory na tom motoru ventilátoru, s největší pravděpodobností budou KO. Jsou prý nedostatečně dimenzované a odcházejí. Stalo se to i kolegovi co má Citroen C5 a ten maník co mu to opravoval říkal, že to je prý celkem běžná závada. Ale nikomu dalšímu z mých známých co mají Citroeny a Peugeoty se to nestalo, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlášení ze servisu :

uhlíky na ventilátoru K.O.

regulace ventilátoru K.O. (nový 4.200,-Kč)

oprava :

uhlíky - výměna

regulátor - odletování zdechlého rezistoru, naletování nového

celkem za 15oo peněz + dépéhá

ve čtyři pro to letím

:roker

autohartl.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...