Jump to content
Sign in to follow this  
Frozz

Autorizované nebo nezávislé servisy?

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych se zeptat na Váš názor, co preferujete a co byste poradili mě, jakožto majitelovi nového auta v záruce.

Mám radši jezdit na prohlídky do autor. servisu Peugeot, nebo do nezávislých servisů?

Nemám s tím vůbec zkušenosti, ještě jsem neměl ani svou 1 pohlídku, tak se radši ptám.

\"Ať již máte nové nebo ojeté auto, v jeho údržbě můžete výrazně ušetřit. Nezávislé autoservisy dnes totiž v porovnání s autorizovanou sítí představují zcela plnohodnotnou alternativu v úrovni služeb, které vám poskytnou. Mohou provádět pravidelnou údržbu a opravu vozidlel, pravidelné servisní prohlídky, a to i v případě, že máte auto ještě v záruce. Není tedy nutné navštěvovat originální servisy. Jediné, za co zákazník v autorizovaném servisu často připlácí, není vyšší kvalita, ale samotná značka a nepřiměřeně drahé originální díly, které jsou k opravám používány.\"

- http://www.autokelly.cz/#CMSCT=Nezavisly_servis_2011|CT=18|PCT=18|CUR=0|EM=False|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=1|SD=1|ST=0|LNG=0|

[upravil dne 12/7/11 17:52 Frozz]

na nějakou garančku musíš z důvodu záruky a pak se rozhodni sám--máš to nahoře napsané z autokelly

Jasně, ale mě zajímají názory ostatních, jak to dělají oni a co by mi doporučili. Chci slyšet názory :)

Pokud máš auto v záruce, jezdi do autorizáku, nejlépe tam, kde jsi ho koupil. Jakákoli odchylka (návštěva jiného servisu, byť autorizovaného) se ti může vymstít tím, že ti neuznají záruku, až se něco vysmolí.

u noveho auta ten autorizak

ja osobne jezdim k sobe do garaze :D tzn. servisuju si vse sam, kdo na to nema naradi, prostory, cas, sikovnost, zkusenosti atd. tomu bych doporucil vybirat spise ze soukromych servisu a nejlepe podle referenci predchozich zakazniku, je fakt, ze kolikrat aby clovek dobrej servis hledal jako jehlu v kupce sena