Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je mozne dostat z cloveka finance kde byla dohodnuta "dohoda" na Facebooku ?


VincentCZE

Recommended Posts

Jedná se o provizi za usmlouvání prodávaného auta na internetu - chtěl to na splátky. Provize měla být 2.000kč., následně v budoucnu se splátky přesunuly na nižší cenu - ze 34.000kč jsem prodejce cenou snížil na 17.000kč - což byl jeho požadavek..

Následně proběhla koupě a odvoz domů

-faktura za telefon 750kč ale to jsou mé naklady-můj problém...

Následně proběhla kompletní renovace laku (mimo odstranění microškrábanců) - foto před, po mám.), - standartní cena je 1.300kč. jemu sem dal slevu 62% na 500kč(spíše jen za materiál.) - odmítá zaplatit - prý není vidět rozdíl(přitom před renovací laku bylo vozidlo matné - po rozleštění lesklé.-viditelné na foto) - ale s tím neudělám nic. Nemám zakázkový list, ani fakturu.

- BYLO TO PRO ZNÁMÉHO KTERÉHO JSEM ZNAL 5LET.!

-ale bohužel - důvěřuj ale prověřuj.

(řekl že mi všechny finance dá až prodá své druhé auto- BMW 520i 96rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako 2000,- se nikterak nevyplatí řešit přes jakoukoliv instituci a ikdyby to bylo v tomto případě třeba 20000,- tak dle mě nemáš v ruce v podstatě nic - smlouva je to s podpisy a případný ověřením ...

Takže jedině s dotyčným osobně ...

A přesně recht je, že když chceš přijít o znáímého, tak s ním jdi podnikat, nebo mu pujč prachy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně bych řekl, že je smlouva platná i v případě, že byla uzavřená takhle nestandardně. Tady jsme někde mezi ústní a písemnou dohodou. Co ale bude složitější bude prokázat kdo jsou smluvní strany. Tedy v tvém případě je to jasné, ale budeš muset nějak prokázat kdo byl v tu chvíli na druhé straně u PC - to je věc policie, takže nezbývá než podat trestní oznámení - v tomhle případě podezření z podvodu. Vhledem k tomu, že to nic nestojí, můžeš to zkusit. Ale upřímně bude tě to stát víc času než se za tyhle peníze vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obratit se na mistni agresor klub .. smirit se s tim ze typek dostane \"na budku\" a uz s tebou na pivo chodit nebude .. ne,ale vazne - to je sila co se z nekterych lidi vyklube :bojim:grr:roll

jj, jak sem rekl, pujde to poresit s nim podobrym po male dohode..

klidne at mi da cast, je mi to fuk. ale jak rikam, priste vsechno na smlovuu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obratit se na mistni agresor klub .. smirit se s tim ze typek dostane \"na budku\" a uz s tebou na pivo chodit nebude .. ne,ale vazne - to je sila co se z nekterych lidi vyklube :bojim:grr:roll

jj, jak sem rekl, pujde to poresit s nim podobrym po male dohode..

klidne at mi da cast, je mi to fuk. ale jak rikam, priste vsechno na smlovuu..

mno jasný a na tohohle konkrétního vychcánka se už příště vykvajznout ... btw to je člověk z Prahy ? (jen jsem zvědavej,nic to nedokazuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: a nebo s ním jdi bydlet :-D To se člověk jenom diví, co má za \"kamarády\", od neplacení nájmů přes zničené věci až po to, že po nich ve finále i uklízíš... to je něco podobnýho. Z mých zkušeností-nemá cenu to řešit, peníze už neuvidíš a ten člověk si možná ani neuvědomuje, že udělal něco špatnýho. Nakonec si třeba budete připadat ublížení oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...