Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Držák na kafe


aaamilan

Recommended Posts

Ty koberečky, jo není problém. Zeptám se kolik stojí a co to je zač a pokud je někdo z daleka, tak by jsme se mohli dohodnout, že bych je tady koupil a poslal je poštou. Jinak jsem je kupoval v Náchodě za auto aku prodejnou. Jsou tam zezadu ve dvoře a vyloženě se specializují na gumu do aut a vaničky do kufru a podobně. Musím vás zklamat už předem. do kufru žádná vanička není. V katalogu jsme nic nenašli a když jsme tam zkoušeli něco podobného tak to nesedělo a bylo to volný a v kufru to jezdilo. Já to vyřešil, že jsem v lidlu koupil cvičící podložku(né že bych cvičil :D) ale roztřihnul jsem ji napůl a mám to po celé podlaze v kufru a jelikož je protizkluzavka, tak at tam dám tašku, nebo krabici, tak to v pohodě drží. Jen to není pro vodu, to proteče. Ale na to mám zase jiný kastlik. Jo ta podložka mě stála asi 89 kč v akci:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to našel,říkali že když si objednám ze sady 4 dílné jen koberce do předu je to asi 80% z ceny kompletu a k tomu dozadu koberec vcelku,je tam i výběr barev.

http://www.zpv.cz/obchod/shop/detail.php?UID=24f86fca7f391bad8d21f38580ab37cc&idKoberec=26

http://www.zpv.cz/obchod/shop/detail.php?UID=24f86fca7f391bad8d21f38580ab37cc&idKoberec=11

:super:super

myslím že béžová barva by byla pěkná když mám interier do béžové,s té barvy tam také nabízejí,sice jiné myslím zrovna to dozadu ale možná by se to dalo domluvyt že by to bylo komplet béžové ,to by ani nebyly v autě vidět.:aut

[upravil dne 14/7/11 07:58 rkolac]

[upravil dne 14/7/11 08:03 rkolac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, jednak je to ulysse který nemá tu kapsičku což 806 a Evasion mají takže tobě se to tam vejde ale s kapsičkou nevím ale hlavně když otevřeš dvířka kaslíku tak jsou tam celkem pěkný prolisy na dva nápoje, to nestačí? Je to sice dál, ale spolujezdkyně podá, ne ? :D

Jo to jsou. A už jsi tam někdy kafe měl za jízdy? Ono když potřebudeš trochu víc zabrzdit, nebo zatočit, tak to moc nedrží a hlavně to vadí spolujezdci na kolena a kastlik svítí(v noci nic moc). Vzhledem, že jedeme do Řecka v 8 lidech tak bych nechtěl být spolujezdec a držet kafe, nebo energetický nápoj. To jsme jeli před dvěma roky a proto jsem se rozhodl udělat na to pití držák. Jasný v šoupačkách je na velkou falšku, to je v pohodě, ale to kafe atd. Přece jenom je to 20hodin cesty.:super

[upravil dne 14/7/11 11:10 aaamilan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já totiž kafe skoro vůbec nepiju, tak 3 do roka vypiju, víc ne...

a 20 hodin cesty je pěkná štreka, ještě před deseti lety bych do toho šel, ale dneska už mě takový dlouhý cesty nebaví.

jo v pohodě, mě to zatím baví i když ve dvaceti to bylo lepší, ale to jsem zase nikde nebyl:-) protože jsem neměl takové auto a ani peníze:-) a ted radši jedu autem abych nebyl vázaný na nikoho a mohl si zastavit a zajet kam chci. Ale musím říct, že to je docela dlouhý, ještě že jedoou děti a tak musíme zastavovat, tak se člověk aspon protáhne a probere :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za jízdy taky kafe nepiju. Ale jako nápad mi to přijde velice dobrý.

Je tady docela málo nápadů na 806 co vylepšit atd.

A proto by jsem se nebránil založit na toto téma a nebo nějaké jiné,různé jiné nápady a nebo jenom tipy. je nás zde docela málo přihlášených,ale od každého každá rada drahá.

Někdy by jsem se chtěl dočkat srazu čistě 806,Evasionů,Ullysů a Zet.

[upravil dne 16/7/11 08:30 adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za jízdy taky kafe nepiju. Ale jako nápad mi to přijde velice dobrý.

Je tady docela málo nápadů na 806 co vylepšit atd.

A proto by jsem se nebránil založit na toto téma a nebo nějaké jiné,různé jiné nápady a nebo jenom tipy. je nás zde docela málo přihlášených,ale od každého každá rada drahá.

Někdy by jsem se chtěl dočkat srazu čistě 806,Evasionů,Ullysů a Zet.

[upravil dne 16/7/11 08:30 adraj]

Nápad to je dobrý, jsen by to chtělo i něco kdy by jsme mohli dátav fotky našich miláčků:-) a nápaků:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,pánové dost dobrej držák:super,já chci taky ale nevím vůbec kde jste to vzaly:myslim,nebo koupily.Jo a s tím vláknem pro fotky aut tu nekde dřív asi už je ,tak bychom ho mohly obnovit a dávat tam i takovéhle vychytávky a rady,jde o to jen aby se to vlákno časem nezvrhlo v normální rady a typy o všem ostatním kvuli čemu se zakládají vždy solo vlákna a stratil se přehled,jinak jsem pro :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...