Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Držák na kafe


aaamilan

Recommended Posts

Ahoj nevíte někdo kde se dá sehnat nějáký držák na kafe do auta (funkční) který nepadá, nebo středovej panel mezi sedačky s držákama na kafe, plechovky?

Čau,

co třeba tohle :super

http://p806.ic.cz/galerie/konzola/index.html

jo to by bylo fajn, ale kde to sehnat, nikde jsem to nenašel ani na bazaru:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nevíte někdo kde se dá sehnat nějáký držák na kafe do auta (funkční) který nepadá, nebo středovej panel mezi sedačky s držákama na kafe, plechovky?

Čau,

co třeba tohle :super

http://p806.ic.cz/galerie/konzola/index.html

jo to by bylo fajn, ale kde to sehnat, nikde jsem to nenašel ani na bazaru:-(

tak to fakt netuším :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nic nesehnal, tak jsem zalezl do dílny a udělal jsem si zatím něco ze dřeva. je mi jasný že se to někomu líbit nebude, ale funkci to udělá. Chystáme se s autem do řecka, tak ty držáky na pití se fakt hodí. dám foto.

[upravil dne 13/7/11 19:03 aaamilan]

[upravil dne 13/7/11 19:14 aaamilan]

post-26542-14109618576769_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál jsem nesahnal, tohle jsou z nějákého citroena, jsou spojený a za řidičem jsou přez celou podlahu ze dvou dílů. Ale stáli něco kolem 800kc. Ale vyplatilo se to fakt jsou dobrý, nekoužou a voda drží uvnitř.

našel jsem nějakou firmu co dělá na míru a dozadu z jednoho kusu a cena za komlet by vyšla taky cca 800,-Kč,budu to muset na zimu pořešit.

někde jsem tady tenkrát našel odkaz a volal jsem tam a není problém to namixovat zadek za dvou nebo z jednoho pak asi tři barvy.

[upravil dne 13/7/11 19:48 rkolac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál jsem nesahnal, tohle jsou z nějákého citroena, jsou spojený a za řidičem jsou přez celou podlahu ze dvou dílů. Ale stáli něco kolem 800kc. Ale vyplatilo se to fakt jsou dobrý, nekoužou a voda drží uvnitř.

našel jsem nějakou firmu co dělá na míru a dozadu z jednoho kusu a cena za komlet by vyšla taky cca 800,-Kč,budu to muset na zimu pořešit.

někde jsem tady tenkrát našel odkaz a volal jsem tam a není problém to namixovat zadek za dvou nebo z jednoho pak asi tři barvy.

[upravil dne 13/7/11 19:48 rkolac]

post-26542-14109618579586_thumb.jpg

[upravil dne 13/7/11 19:54 aaamilan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál jsem nesahnal, tohle jsou z nějákého citroena, jsou spojený a za řidičem jsou přez celou podlahu ze dvou dílů. Ale stáli něco kolem 800kc. Ale vyplatilo se to fakt jsou dobrý, nekloužou a voda drží uvnitř.

našel jsem nějakou firmu co dělá na míru a dozadu z jednoho kusu a cena za komlet by vyšla taky cca 800,-Kč,budu to muset na zimu pořešit.

někde jsem tady tenkrát našel odkaz a volal jsem tam a není problém to namixovat zadek za dvou nebo z jednoho pak asi tři barvy.

[upravil dne 13/7/11 19:48 rkolac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu držáku na kafe,je dost dobrej:D . Zlatý český ručičky. Dej potom foto až bude barva.

No nakonec se to téma změnilo na koberečky. Taky,jestli bude adresa na tu prodejnu,bych ty koberečky bral:aut a nebo se domluvit a dát si někdy srazík v Skalici. Jezdím přes ní do tý Rtyně:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...