Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predpisane kolesa 1.6HDi


dodo407sw

Recommended Posts

Možnosť dať si to zapísať na OU máme všetci. Tam mu povedia, že potrebuje lajstro od Peugeota a v tom momente skončil. :D

joooj keby si nezil na slovensku tak by som sa necudoval ze veris tomu co pises, ale beriem to tak ze to z tepla;-) na uradoch pracuju skorumpovany ludkovia, rodina, kamarati;-)

[upravil dne 12/7/11 12:51 merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano hlavne poistovnu mam na mysli a zahranicie. tam ti hned vezmu tabulky ECV, alebo kvalitna pokuta.

co sa tyka nezmyslov na PP, tak sa jedna o to ze obvod kolesa alternativneho rozmeru pneu ak je iny tak

potom palubny pocitac pocita stale ako keby si mal tie R16 kolesa. a ty v skutocnosti ides rychlejsie, pripadne pomalsie.

niesom si isty ci sa to da cez dia nastavit, to neviem, ale urcite viem ze PP neukazuje spravne udaje.

v tvojom konkretnom pripade mas o 9mm nizsie auto a obvod kolesa je o 57mm mensi, co znamena ze na jednu otacku kolesa spravis o 57mm menej ako s vyrobcom predpisanym rozmerom.

Cize na jednom kilometri sa ma koleso otocit 487,8 krat, nez to s tvojim alternativnym rozmerom sa otoci az 501,7 krat. To je na jednom kilometri. V skutocnosti auto vypocita prejdenu trasu 1 kilometer ale podla realu si presiel o 27,7 metra menej. od tohoto udaju vznika rozdiel na spotrebe a podotykam ze pocitam udaje na jednom kilometri...

Snad je to zrozumietelne co som tym chcel povedat :D

Alternativne rozmery pneu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do zahranicia nechodim ....no a dlhodobu spotrebu mam 6,0 podla pp takze spoko :D a okrem toho to sedi na ceste ako rit na serbly :aut:D

a podla tankovania ? nalej do plnej, najazdi 100km a opat dotankuj do plnej... zopakuj aspon 3x a potom daj vediet ci mas spotrebu 6L :D

v tom mojom vysvetleni islo prave o to ze pp neposkytuje spravny udaj a ani spravnu rychlost. porovnaj s GPS.

al v principe je mi to uplne jedno kto co ma, pytal si sa ja som odpovedal a podlozil vypoctom :D

hlavne nech je user satisfied :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...