Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cvakanie pri štarte a nič viac


jannny

Recommended Posts

Včera ma auto nechalo v štichu, keď som sa pokúsil naštartovať, kontrolky všetky ok, po pretočení kľúčom len počuť slabé cvaknutie akoby pri BSI a nič viac. :( Neostalo nič iné, len ho zľahka roztlačiť, chytlo v momente, aby som došiel do miestneho servisu, kde skontrolovali štartér a že vraj nedostáva šťavu. Tak ju tam nejakým káblom priviedli a našartovalo bez problémov. Teda teraz je moja otázka, čo to má na svedomí. Poradťe prosím, termín dovolenky sa blíži!!! :D Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako vyzerajú tie maxipoistky MF? Aby som ich skontroloval...

Písal tu straki007 ako sa k nim dostaneš:

Tak jak mas tu pojistkovku v motorovem prostoru tak kdyz se na ni poradne podivas po boku ma takove packy.

Plochy sroubovak a jemne je odtahni odjisti a za ten silovy konektor ji opatrne celou tahej venku.

Kdyz to povytahnes cele tak pod pojistkovkou je rada MF pojistek.

Jsou pro silove napajeni ESP serva......a taky chlazeni motoru.

Kdyz to budes chtit vyndat tak potrebujes klestiky at ji vytahnes.

Melo by byt ale videt jestli je ok nebo ne.

Inak na cievku štartéra je obyč. poistka č. 8 20A v motorovom priestore.

[upravil dne 12.7.2011 12:37 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som ten istý problém, kontrolky nabehli a naštartovať, len cvaklo a koniec.

Nabil som batériu a na chvíľu, na pár dní to pomohlo a potom to isté, mala tak isto 12.6 V a nakoniec som kúpil novú a odvtedy je pokoj a štartuje hoci kedy na brnk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Lidičky mám teraz presne tento problém. Mám 407SW 2.0 HDI a doteraz išlo auto vpohode. Minule som rano sadol do neho a nič. Auto len dvakrat cvaklo a nic. Nakoniec som to naštartoval cez káble a par dni šlapalo. Teraz sa mi to stalo zas a poistka je v pohode. Myslíte, že bude treba novú baterku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem měl trošku podobný/jiný problém..za poslední 3 měsíce se mi 2x stalo, že otočím klíčem, žádná kontrolka nesvítila, jen takové zběsilé cvakání ve skříňce u pojistek vlevo pod volantem... ani několikeré otáčení klíčkem nepomohlo...

a jediné co mě napadlo, otevřít kryt baterky, pohýbat konektorama k baterce .... a nastartování na ten šup...

jde o nějaké ,,špatné kontakty\" někde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...