Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčkomer 605 3.0 V6


maNkovic

Recommended Posts

Zdravím páni .

Potreboval by som zistiť na akom princípe funguje otáčkomer . Pretože ked naštartujem tak ukazuje 0 ale ked uš idem tak podla počutia mi to pripadá ako 2500 ot ale na otáčkomere mi ukazuje 1100 :myslim a neviem na to prísť kde hladať závadu . Za každú radu Ďakujem :super

Edit : ešte dodám . Budíky neboly rozobraté ! :myslim

[upravil dne 11.7.2011 22:59 maNkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm len mi to príde divné že aj normálne otáčky vybehnú aj na 4 tis ked idem ale ukazuje to proste menej . Ako keby bola ručička posunutá . keby boli zlé kontakty tak by to vypadávalo alebo išlo len tak raz za čas . Ale toto funguje ako keby nič a otáčky sú menšie :myslim ale ked som ich mal vonku tak som pozeral a neboli rozobraté tak fakt som mimo čo to robí :(

jozefsv : máš budíky z digitálnym ukazovatelom paliva ???

[upravil dne 14.7.2011 21:13 maNkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snímač som vymenil za úplne nový ale žiadna zmena :(

jak sem psal výše tak kdyby to bylo snímačem tak by nešel motor nebo by se cukal atd..

u tebe bude chyba v kabeláži nebo v přístrojáku..když se tam udělá studenej spoj tak ti to nebude ukazovat třeba od nuly do 3 000 ot nebo i jinak to je podle toho jaká je u tebe situace..nejednoduší bude rozdělat přístroják a přeletovat kolíky(konektory,spoje) které vedou do motorku ..hodně se to stávalo u 406tek takže když pohledáš tak to najdeš i s podobným popisem závady jako píšeš ty..předpokládám že náhon na tachometr máš mechanickej a palivoměr digitální a proto se to vyskytlo jen u otáčkoměru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...