Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESP a ASR


driver69

Recommended Posts

Zdravíčko páni. Mám podobný problém. V sobotu som na mojej 607ke vymenil gulové čapy riadenia a stabilizačné týčky v zápetí na to mi auto vypísalo chýbu ESP a ASR. Tak som dnes išiel na diagnostiku do Peugeotu v B.Bystrici a tam mi zistili,že vraj odišlo čidlo pod volantom. Teda presnejšie to je vraj snimač uhlu volantu 454584. Nemáte niekto s týmto skúsenosť? Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Geometriu mi nerobili v peugeote a robil som ju až po diagnostike v inej firme. technik v servise mi povedal,že to čidlo vraj nedáva žiadne údaje. Tá kalibrácia sa dá spraviť iba v servise? Manuálne sa to nedá nahodiť priamo v aute? Je mi na tom zvláštne to,že kým som nevymenil guľové čapy,tak auto nemalo žiadnu závadu s ESP a ASR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po geometrii som mal rovnaky problem, ak ma niekto diagnostiku na Peugeot, tak to nebude problem. Treba v diagnostike nastavit kalibraciu volantu, prest asi 100-200 metrov rovno s vyrovnanym volantom a ulozit nastavenie. Je to robota na par minut, platil som za to 20 eur (+nastavoval denne svietenie, pozrel mi chyby atd...).

Predpokladam, ze v BB by nemal byt problem najst niekoho s diagnostikou, pretoze v Peugeote si asi zapytaju o dost viac. Pripadne ak mas cestu cez Martin, tak ti mozem dat cislo na chlapika, ktory ti to moze nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...