Přejít na obsah
driver69

ESP a ASR

Recommended Posts

Zdravíčko páni. Mám podobný problém. V sobotu som na mojej 607ke vymenil gulové čapy riadenia a stabilizačné týčky v zápetí na to mi auto vypísalo chýbu ESP a ASR. Tak som dnes išiel na diagnostiku do Peugeotu v B.Bystrici a tam mi zistili,že vraj odišlo čidlo pod volantom. Teda presnejšie to je vraj snimač uhlu volantu 454584. Nemáte niekto s týmto skúsenosť? Ďakujem.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Geometriu mi nerobili v peugeote a robil som ju až po diagnostike v inej firme. technik v servise mi povedal,že to čidlo vraj nedáva žiadne údaje. Tá kalibrácia sa dá spraviť iba v servise? Manuálne sa to nedá nahodiť priamo v aute? Je mi na tom zvláštne to,že kým som nevymenil guľové čapy,tak auto nemalo žiadnu závadu s ESP a ASR.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Po geometrii som mal rovnaky problem, ak ma niekto diagnostiku na Peugeot, tak to nebude problem. Treba v diagnostike nastavit kalibraciu volantu, prest asi 100-200 metrov rovno s vyrovnanym volantom a ulozit nastavenie. Je to robota na par minut, platil som za to 20 eur (+nastavoval denne svietenie, pozrel mi chyby atd...).

Predpokladam, ze v BB by nemal byt problem najst niekoho s diagnostikou, pretoze v Peugeote si asi zapytaju o dost viac. Pripadne ak mas cestu cez Martin, tak ti mozem dat cislo na chlapika, ktory ti to moze nastavit.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Vďaka za upresnenie. Ano máš pravdu. Ked som odchádzal na dovolenku,tak som za stavil v Peugeote vo Zvolene a chlap mi to nakalibroval za 15min a bolo po probléme. Zase som sa dozvedel dačo nové o peugeote.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×