Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zápis první schůze nového Vedení klubu


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak zda by nebylo lepší udělat průzračné či dokonce průzračnější než křišťál vůbec může být, celé účetnictví klubu a bude klid a pokoj.

Omlouvám se - mám trochu problém s tím, že jsem teď moderátor a omylem jsem kus smazal :(

Chtěl jsem reagovat, že s tím souhlasím a že se to pokusíme udělat tak, aby nemusely být žádné pochyby:nevim

[upravil dne 14.7.11 17:33 MJSytic]

Že by cenzůra?:D:D:D:D:D:D

Zase tolik jsme snad neřekl.

:):):):)

Opravdu promiň:mad:

[upravil dne 14.7.11 17:38 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto: v pripade prechodu na vlastni server neslo ani tolik o penize. Predchozi server nebyl klubu, takze veskere podstatne zasahy bylo treba resit s majitelem, ktery nema vzdy dostatecne rychlou odezvu. Zaroven bylo treba doresit vlastnicka prava k databazi, ruznym skriptum, dochazejici prostor na serveru atd.

Takze aktualne ma klub server vcetne vsech dat ve svem vlastnictvi a pod svou vlastni spravou.

Rozhodnuti jak situaci vyresit bylo velmi peclive zvazovano predchozim vedenim, a pote bylo rozhodnuto a odsouhlaseno koupit vlastni server s veskerymi dusledky a prinosy z toho plynoucimi. A ver tomu, ze nekteri clenove vedeni na tom stravili pomerne dost casu pri papirovani a vyrizovani vsech potrebnych nalezitosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem ze srazu doma. Dal jsem papír s výpisem Petrovi, který slíbil, že ke všem platbám od začátku roku, které na tom výpisu jsou dopíše vysvětlení a dodá to sem na fórum. Dále jsme se domluvili, že od teď se bude snažit identifikovat platby tak, aby vše bylo jasné přímo z náhledu účtu. Co se nějakého pravidelného přehledu týká, tak to ještě probereme. To jen jakožto stručné a prozatimní info;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kua .. Tady se to pekne rozjelo teda. Se nekdo par noci po sobe blbe vyspal nebo jsme jen otevreli povestnou Pandorinu skrinku ? Lidi mejte se vic radi, stekanim na sebe se jeste nikdy nic nevyresilo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vydaje od 1.2.2011

-1470 platba Josefsv - člen Josefsv me poprosil o vyzvednuti zasilky v čr a o přivezeni na sraz do sr, penize on poslal v eurech na nas fio v eurech , ja to překonvertoval vramci uctu za 0,- a poslal k sobe na ucet abych zasilku vyzvedl a zaplatil .

-7200,- platba ucetni - zaplaceni služeb učetniho dle smlouvy , vždy za 1x za rok po schvaleni uzaverek

-6000,- platba hosting - placeni hostingu u lioned.com za 4.Q 2010 a 1.Q 2011 , na další fakturu se stale čeka, lioned již byl nekolikrat žadan o fakturu ...

-15 000,- zaloha ubyt kokorin - zaloha na ubytováni 33.srazu v kokořině

-7314,- sklad 2.Q - platba najmu skladu eshopu v dlouhe ulici za 2.Q 2011

-9940,- karticky - platba faktury za vyrobu a dodani plastovych karet řádnych členů

-6060,20,- garfield post a bal - proplaceni dokladu za postovne a balne za karticky garfieldovi.

-8000,- aktivace server pc - platba zapojeni serveru, spoluucast na nakupu racku , konfigurace .

-1159,20 nakup vest - nakup peti vystraznych vest s popisem poradatel srazu a domenou na srazy a oznaceni poradatelu

-840,- samolepky- platba faktury za vyrobu samolepek na kokorinsky sraz - zahrnuto do srazoveho vyuctovani.

-7456,- podpora srazu 33- podpora kokorinskeho srazu

-4166,- vlajky- platba faktury za vyrobu klubových vlajek

-659,- matana sluzby, nedoplatek za sluzby ve spolecnych prostorach skladu eshopu v dlouhe ulici

-5000,- sprava serveru- odmena @re viz vlakno o odmenach v sekci club

-1560,- polomarketing - platba faktury za polomarketing v boleslavskem a melnickem deniku , tzv PR klubu - zahrnuto ve vyuctovani srazu kokorin

-2518,43,- radio ze svk - opet zasilka na sr konkretně autoradio. přijem v eurech , konvektorovani na czk a nasledne na muj ucet

-1500,- server housing- novy trvaly prikaz 1x mesicne za hosting noveho kluboveho serveru fa internetprokazdeho dle smlouvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kua .. Tady se to pekne rozjelo teda. Se nekdo par noci po sobe blbe vyspal nebo jsme jen otevreli povestnou Pandorinu skrinku ? Lidi mejte se vic radi, stekanim na sebe se jeste nikdy nic nevyresilo :(

A kdo na sebe štěká? Občas mi přijde že někteří žijete mimo realný svět, vždyť je běžné že i mezi spolupracovníky ba co dokence i mezi manželi se občas musí řešit nějaké věci a pokud se neřeší tak to většinou skončí daleko hůř, než když se vytáhnou na světlo a dořeší.

Já myslím, že se povedlo udělat kus práce, vedení klubu zlepšilo svůj postoj k nám plebejcům a my zase více si můžeme vážit jejich dobrovolné práce. Co více si přát. A mějte se rádi???? To už říkal Honza Nedvěd a jak sám zatím dopadl???:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K rozpisu výdajů:

Pe.Tr, myslíš že je rozumné i když je to jistě účelové, soukromé věci nechávat projet přes klubový účet? Jak to účetní pak zůčtovává? Mám na mysli to radio a další na Slovensko. Já chápu, že chceš nezištně pomoci, ale toto jsou klubové věci a nemělo by se myslím řešit přes ně toto.

Marně pak hledám ve výdajích nějaké položky jako třeba pronájem skladu za 1Q2011 a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neberte to jako rejpání, ale co např. znamená \"podpora 33. srazu\"? Co to obnáší a co kolik z té podpory stálo?

Určitě by mi někdo chtěl dát do držky, že to už přehánim, ale napadlo mě ještě jedno - nešlo by třeba u té platby za klubové kartičky psát \"platba za výrobu 90 kartiček (á 200,- Kč)\" nebo něco takového nebo to je už k ničemu a dají se tam psát libovolné cifry?

A ještě něčemu nerozumim:

-9940,- karticky - platba faktury za vyrobu a dodani plastovych karet řádnych členů

-6060,20,- garfield post a bal - proplaceni dokladu za postovne a balne za karticky garfieldovi

To první tedy neobnáší \"dodání\" členům včetně poštovného a balného? a jestli jsou kartičky v ceně 10000 Kč, jak je možné, že z tohoto množství kartiček jen a pouze poštovné (obyč dopis za 10,- Kč) a pár obálek stojí 6000,- Kč? :o A co se tím má namysli? Jeden výrobní cyklus kartiček nebo kartičky pro komplet všechny řádné členy ze všech výrobních cyklů během roku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim, jak to funguje, ale pokud jsou výrobní náklady na konkrétní počet kartiček a dodání zástupci klubovému vedení ve výši 10000,- Kč, jak pak může být následné odeslání obyčejnou obálkou s 10,- Kč poštovným stát 6000,- Kč u stejného konkrétního množství kartiček. To by musely bejt ty kartičky asi, co se týče výrobních nákladů skoro stejně drahé, jako obálka s poštovným. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jse tu déle než půl roku a stejně tak jako na svém autě objevuji stále nová překvapení tak i zde. Nepřijde mi fér se ohánět tím, že když se na něco ptám, tak že už jsem to mohl vědět dávno. Mohl ale nevěděl proto se ptám. Jdu hledat ten odkaz na euro účet. A souhlasím se Stiflerem a mám pocit, že je tu spousty věcí co je třeba dát do pořádku, pokud bych mohl nějak pomoci tak to rád udělám. Ale nechtějte jako formu pomoci že se přestanu ptát a starat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nejsem řádný člen, ale už musím reagovat. Nechcete jít s tím vaším rejpáním do vedení klubu a účetnictví do pr*ele?

Honíte si tady ego, příspěvky nebo chcete vedení klubu jen vykoupat?

Omlouvám se všem ostatním, ale muselo to ze mě ven :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...