Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Restart - odblokování řídící jednotky??? ..VYŘEŠENO!!!


petr077

Recommended Posts

Zdravím všechny, nechal jsem si na autě udělat výměnu těsnění pod hlavou . Po zpětném složení auto nejde nastartovat. Systém je odvzdušněný, nafta k tryskám jde, žhaviče jsou nové, baterka i startér točí, ale nic. Myslím si, že nějakou záhadou došlo k zablokování řídící jednotky, která nepouší naftu do motoru. Víte někdo co s tím? Existuje způsob jak to odblokovat? Díky

[upravil dne 8/7/11 20:32 petr077]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vyřešeno, někde na netu jsem naěli postup \"jak nato\" ...stačilo odpojit konektor od vstřiku a začít startovat , vypnout klíček a konektor zase připojit. Když se to takto udělalo u všech vstřiků, vypnulo se zapalovíní na tři minuty a pak to na drc naskočilo.... napadlo by vás to? Kkaždopádně to funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
  • O 1 rok později...
V 8. 7. 2011 at 21:31, petr077 napsal:

Takže vyřešeno, někde na netu jsem naěli postup \"jak nato\" ...stačilo odpojit konektor od vstřiku a začít startovat , vypnout klíček a konektor zase připojit. Když se to takto udělalo u všech vstřiků, vypnulo se zapalovíní na tři minuty a pak to na drc naskočilo.... napadlo by vás to? Kkaždopádně to funguje...

Bohužel u našeho P 307 to nefunguje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...