Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

od stovky cuká volant


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Ahoj všem.Potřeboval by jsme poradit.Vyměnil sem kola na autě za 17\" přesněji vepředu 205/45/17 vzadu 215/45/17.Na kola sem nechával nazout starší pneu značky Pirelli.Na kolech je víc olova ale jsou vyvážené dobře.na žádnou stranu to na vyvažovačce neukazovalo více než 5.Nandal sem kola na auto,nechal udělat digitální geometrii kde mi bylo řečeno že je vůle na pravé řídící tyčce.Auto jede hezky ale jakmile překonám 100km/h tak mi začne dost cukat volant.Napadá mě jestli to nemůže způsobovat velké ET kol jelikož kola sou zapadlá a nemít 0,5cm podložku tak to tam nenarvu kvuli brzdě.Vepředu mám 1-2mm k brzdě.Zatím sem zaivestoval jen do podložek dozadu (2,5cm) a bojím se kupovat podložky i dopředu aby to nebylo furt to samé.Neví někdo co by mohlo bejt příčinou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Ty kola jsou velikostně uplně stejný jak ty patnáctky.Jen o 1cm širší a nižší profil.vůle nemám pouze ta tyčka řízení ale to by měl být snad opak že když se kolo klepe tak na volantu necejtim.Podložky jsou prej vyráběné ale nevypadal hrozně.měřil sem šuplerou a vypadaj rovný.Osazení nemaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Právě.Vzadu mám také bez osazení ale sou přišroubované k bubnu a na ně pak kolo.Nevím jestli je vhodné ivestovat a koupit podložky ještě dopředu pořádné..bojím se aby to nebylo to samé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď je problém v popsaném vystředění, nebo klidně v těch pneu. Pokud je tam hodně závaží tak může být narušený kord. Pak stačí zabrzdit a když kolo dáš na převážení bude to úplně rozhozené. Už se mi to stalo několikrát, takže nepodceňovat. Kolik tam máš toho závaží?

Mimochodem jsou ty kola opravdu rovný???

[upravil dne 7/7/11 21:18 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Ale to auto opravdu do te stovky jede normalne a volan je v klidu.a jakmile stovka tak začne hazet.než sem zkusil povolit kolo a znovu ho utahnout tak to ve 130 přestalo a zase pohoda ale ted to dela furt.Zkusim nazout plecháče dopředu na ty podložky a uvidim co to udělá.potom vyvážit jinde a uvidim co dal.Díky za rady.Jo a boule tam nejni.Vypadaj rovnoměrně sjeté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Ted sem byl na vyvážení.pravé kolo 0-0 levé 0-20. stačilo odloupnout trocha závaží a náhle 0-0 .skusil sem na 110 a dělalo to stále.Guma je maličko šiška ale nic hroznýho to neni.jediné co tak podložky a uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze bejt boule na pneumatice, to vyvazovacka nepozna.

Bouly na pneu(vadný kord) vyvažovačka určitě pozná, nebo, alespon vyvažující, ale boule se projevý při menších rychlostech a při větších se to zlepšuje.

[upravil dne 9/7/11 20:59 sukpavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...