Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rezervní kolo


FIKÍSEK2

Recommended Posts

ne dle vyjadreni Peugeot CR, ktere je k nalezeni i nekde na strankach ministerstva dopravy, mohou vsechny modely aut znacky Peugeot jezdit bez nahradni pneu, staci vozit prostredky na opravu defektu.

Ja se tak mohl zbavit valcove nadrze z kufru a dal jsem si toroid misto rezervy. Dojezdovku jsem vyhodil doma do garaze :) beztak jsem ji za 11 let nikdy nepouzil :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to konečně našel na stránkách ministerstva dopravy a je tam doslovně psáno

Stanoviska výrobců k vybavení vozidla náhradním kolem - Všechna vozidla značky PEUGEOT mohou být místo náhradního kola vybavena prostředky pro bezdemontážní opravu poškozené pneumatiky umožnující nouzové dojetí.

Takže hurá, rezerva pryč a problémy s navijákem jsou fuč, kdo to má opravovat, takovej vejmysl:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[rquote]

Takže hurá, rezerva pryč a problémy s navijákem jsou fuč, kdo to má opravovat, takovej vejmysl:papa

[rquote]

Čímpak to asi tak někde mezi polama nafouknete? Máte i pupmpičku, nebo kompresor? Co když se sundá patka pneu z ráfku? :myslim:myslim Já bych se nějakýho kola hned tak nezbavoval.:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Bohumil: moje řeč.....navíc omezení dojezdu a max. rychlosti je pro mne také mínus...nevím,kde bych při cestě do SR hledal v sobotu/neděli na dálnici pneuservis...já mám na defekty smůlu, píchl jsem i 2x do měsíce, proto já osobně si radši opravím ten francouskej zázrak pod autem a budu klidnější :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož to já měl uchycení rezervy ve skvělém stavu, ale teď tam mám nádrž LPG. Časem chci koupit malou dojezdovku. Kufr je velký, tak to zatím neřeším a mám tam velkou. Sprey a pumpu chci, budu se moci rozhodnout, jestli nechám rezervu v garáži. Já na dlouhé cesty jedině s plnohodnotnou rezervou, zákon schválnosti je neúprosný. Ale za posledních 6 let jsem nepíchl.

[upravil dne 30/6/11 18:48 dvorrom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[rquote]

Takže hurá, rezerva pryč a problémy s navijákem jsou fuč, kdo to má opravovat, takovej vejmysl:papa

[rquote]

Čímpak to asi tak někde mezi polama nafouknete? Máte i pupmpičku, nebo kompresor? Co když se sundá patka pneu z ráfku? :myslim:myslim Já bych se nějakýho kola hned tak nezbavoval.:super:super:super

Tie opravné sady sú pod tlakom,čiže zároven ked to lepíš tým sprejom tak pneumatiku aj nahustíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...