Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kožené sedačky z kupé do sedanu


vranilinek

Recommended Posts

Ahoj kamarádi pežoťáci. Pořád řeším kožený interiér do svého vozu. Zjistil jsem, že tam bohužel nebude pasovat interiér z kombíka, ale někdo se zmiňoval, že prý by bylo možné dát tam interiér z kupé. Tak se chci zeptat, co je na tom pravdy.

Mám teď interiér látkový s elektrikou.

Děkuji za odpovědi. Případně kdyby někdo věděl o interiéru v kůži, prosím dejte tipy.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nechci ti kazit radost, ale pokud tam nejde kombík, těžko tam půjde kupé. Zadek rozhodně ne, co se týká polstrování boků a dveří tak taky ani omylem, zbývá snad jen palubka, ta je všude stejná, středovaj panel a možná přední sedačky, ale tam bych to taky moc neviděl, s ohledem na jejich zcela odlišnou konstrukci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

polovica technikou z stk ani nebudu vediet ze niesu origo aspon u nas nie:D ,su tu asi 3coupe co som videl, vo fave som mal pristrojovku z feldy trochu mal reci no kazdy zavrie oci ked vies jak na to:D a este si mylim ze zo sedana zozenies lacnejsie ako z kupecka i ked ich bude menej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

No já mám právě NEW MODEL. Takže ty táhla jsou v kufru. Asi si počkám až někdo bude prodávat origo do sedana novej model. Takhle z kupé by to šlo, ale nedošlo mi, že ty opěráky mezi dvěřma a sedačkou nejsou. A potahovat to extra je drahý. Kdyby někdo věděl o interiéru na sedana tak hlaste. Děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...