Přejít na obsah
Renda 406

zrychlení 406 hdi 80kw

Recommended Posts

jedu za autem na 4. 60-70km/h potřebuji předjet, podřadím na 3., prudce přidám plyn a auto nic nedělá pomalu se rozjíždí a pak zrychlí, když přidávám pomalu tak se celkem plynule rozjede.je to normální nebo mám někde hledat chybu a kde? dík

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ne spojka je vpořádku,pomalu to zrychluje cca 2000-2200ot a pak to svižně zrychlí ale při podřazování kolem 1500se to chová jako kdyby motor nevěděl co chci.prostě chvilku nic pak se to líně rozjíždí atd.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já měl nepříjemnou prodlevu okolo 1700 když jsem šlápnul tak auto pocukávalo a pomalu se sbíralo. Po vyčištění váhy vzduchu rok OK. Teď to začalo dělat znovu. Filtr byl docela v hrozným stavu ( měním cca po 20 tis. ) tak jsem ho vyměnil, vyčistil váhu a zase je to OK. Mimochodem se mi hned spotřeba, kterou jsem nemohl od zimy dostat 5,9, ustálila na 5,6.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

auto mám teprve 14 dní má najeto 162 000 a bylo celou dobu servisováno v peugeotu v Lounech a v Praze.První majitel mi ukazoval poslední faktury a snad je to pravda.

Teď jsem si měnil klíňák a bohužel jsem zjistil že je nefunkční

volnoběžka alternátoru. Nemůže tam být pevná kladka:myslim?Můžu s tím jezdit nebo to chce hned vyměnit?

[upravil dne 26/6/11 11:55 Renda 406]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

pevná kladka tam být může, ale počítej s tím, že bude velmi trpět alternátor, napínák a kladka na klice. Rozhodně doporučuju jí vyměnit. Mimohodem jsem teď viděl novou INA na AUKRU za 999,-, kdyžtak můžu pohledat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

na jednom aute jsem jezdil se zaseklou volnobezkou na altuku roztrhl se klinak rozrazil kryt rozvodu zamotal se do rozvodaku a nastesti to preskocilo jen o zub.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku