Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Občasné škubnutí motoru


Gulik

Recommended Posts

Ahoj.Prosím o radu k motoru 1,6 hdi 110ps.Při jízdě konstantní rychlostí na dvojku a trojku a nebo při dobrzdění motorem a následém sešlápnutím plynu mi občas škubne motorem.Následná akcelerace už je bez problémů.Při jízdě 80km/h a více i při konstantní rychlosti je to taky v pohodě.Dělá mi to tak tři týdny.Poslední dia na podzim vypsala \"špatná konfigurace vstřiků\" ale auto jelo normálně bez problémů.Za 18 dní jedu do Chorvatska,tak bych nerad jel domů vlakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi moc normální není,aby motor vynechával.A zrovna u nafty,kde je normální jezdit i pod otáčky.Do nedávna auto jezdilo plynule bez jakéhokoliv cuknutí.Stejně se mi zdá,že nástup turba kolem 2000 ot. je trochu pozdě.Budu muset někde na dia,ale nevím,kdo má originál P2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Prosím o radu k motoru 1,6 hdi 110ps.Při jízdě konstantní rychlostí na dvojku a trojku a nebo při dobrzdění motorem a následém sešlápnutím plynu mi občas škubne motorem.Následná akcelerace už je bez problémů.Při jízdě 80km/h a více i při konstantní rychlosti je to taky v pohodě.Dělá mi to tak tři týdny.Poslední dia na podzim vypsala \"špatná konfigurace vstřiků\" ale auto jelo normálně bez problémů.Za 18 dní jedu do Chorvatska,tak bych nerad jel domů vlakem.

myslím že za tím bude zase ten zku... FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TEC jsem použil a nějaké zlepšení tam je.Jak moc to pomohlo vstřiku to nevím,musel bych na diagnostiku.Použil jsem ho víceméně preventivně.Jak dojedu z dovolené,tak půjdou vstřiky na očistu ultrazvukem.A ten EGR se bude řešit zítra,tak napíšu později.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...