Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Únik chladící kapaliny z nádržky...

petr077

Recommended Posts

Zdravím, řeším takový problém. Ztrácí se mi kapalina ve vyrovnávací nádržce. Chladič děravý není, i hadice jsou v pořádku. Nabízí se, že bude špatné těsnění pod hlavou, ale nejde mi do hlyvy jedna věc. Kapalina , Podle mě, uniká přes nádržku, teda přes její uzávěr. Vždycky byla potečená tak jsem vyměnil víčko a nic. Tak jsem nastartoval motor bez víčka a čekal co se stane. Při zahřádí asi na 85°C, než otevřen termostat nádržka přetekla. Myslej jsem si, že je špatný termostat(nový otvírá při 83°C), tak jsem termostat vytáhnul doplnil kapalinu, zavřel nádržku a jel se projet. Teplota se k 80°C ani nepřiblížila, ale nádržka opět přetekla. (omotal jsem kolem ní suchou hadru a po pěti km se dala ždímat). Napadá vás co stím? Díky Petr

No mohol by tu niekto poradiť.Mne tiež unika chladiaca kvapalina cez viečko nadžky. Mam vymeneny termostat nove viečko odvzdušneny system a stale mi vyhadzuje vodu ked idem dlhšie nad 130km.ked idem pomali tak nič.Dnes som skušal aj ked som stal na mieste vytočeny bol dlhodobo na 4000 otačok a zohrial som ho na 100 stupňov a neunikla kvapalina.potom som išiel 150km/h tak 20km a voda mi unikla pri teplote 90-95 stupňov. som zufali s toho. Nepripada mi to na tesnenie pod hlavou ani prasknutu hlavu. Typujem to na pripchaty chladič. Za každu radu som vdačny

• 10 months later...