Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Při vyšší rychlosti naskočí ABS fault


j@m

Recommended Posts

Zdar chlapi. Mám 406 break hdi/80 rv.2001. Docela často mi naskakuje chyba ABS (abs fault+break fault) při rychlejší jízdě - cca 130km/h a více. Chyba svítí celou dobu dokud auto jede. Po zaparkování a ranním nastartování chyba někdy hned jindy po páru kilometrech zmizí. Pokud nejezdím víc jak 120km/h chyba nenaskočí nikdy. Jde s tím něco dělat? Vyčistit čidla? Nebo je nutná výměna? Dík za info.

Link to comment
Share on other sites

Diagnostika. Popripade este precistit senzory co bude hrozna robota. Vacsinou su tak zapecene ze zostava ich len ulamat. A ak sa ti bude dat tak aj tie kruzky vycisti. Obcas pomoze to aj liadne vyfukat vzduchom.

Link to comment
Share on other sites

mal som nieco podobne, zadne pakne na rucnu brzdu mali skorodovane pruzinky s uchyt. srobami a vysypalo sa to v bubne a robilo to sarapatu /presne tie iste hlasky/, po vycisteni a nahradeni new problem ustal, nasledne mi praskol kruzok na ABs v predu na poloosi a bolo vystarane :D 5 ojoro za kruzok z vrakoviska, naklepany s5 s tenkou vrstvou lepidla na kov. Od vtedy neviem ze auto ma ABS, vsetko ide ako ma :)

Link to comment
Share on other sites

Přes víkend jsem vlezl po auto a omrknul předek. Kroužky jsou oba ve výborném stavu. Nikde žádná prasklina. Čidla jsou taky OK. Nikde žádná nečistota. Pokud vím tak před nedávnem měnili obložení vzadu. Tím to asi taky nebude. Můžu to ale zkusit prověřit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...