Jump to content
  • Aktuální cíle darů

P406 stierače

tomik1987

Recommended Posts

dnes som sa rozhhodol že si idem streknúť stierače lebo to že je tam olúpaná farba a začína to kvitnúť mi v poslednej dobe strašne bije do oči. odkrútil som matky, na moje počudovanie bez problémov. ale dať dole samotný stierač. to sa trápim už vyše 2 hodin a nie a nie s tým pohnúť. :grra bojim sa na to vyvinúť vačšiu silu aby som nepoškodil motorčeky :bacha viete poradiť ako to dať dole?? na 405 mi to išlo predtým v pohodičke a tu. nič. nedrží ma tam ešte niečo??

toto iste riesim ja teraz matky som dal dole a hodinu som dumal nad tym ako to dat dole presne Ako ty :D

Takze staci to len silou vytiahnut?Vypacit sa to neda lebo nie je tam o co zapriet

Napis mi prosim Ta ako sa ti to potom podarili dat von dikees

Když mi asi před měsícem měnilo čelní sklo, tak s tím taky zápolili. Drží to jen ta matice a tisícihran na konusu. Stahovák je ideální, ale pomohly dav šroubováky gumový špalek aby se dalo o co opřít. Ale bacha na sklo ať kvůli stěračům nemusíš vyměnit i to.:papa

tak nakoniec sa mi to všetko podarilo. potrebná je najmä veľká dávka trpezlivosti. a to keď hovorím veľká tak fakt. celé som to dával z toho tisichranu dával dole asi ešte 3 hodiny. najskôr som to skúšal s WD40 ale nič nič nepovoľovalo. potom mi krsný doniesol nejaký sprej prvý krat som to videl vraj ,,šok na hrdzu\" tým som to asi 10 x postriekal a zrazu sa mi podarilo jeden stierač dať dole.:super nepáčil som ho ničim len rukami som vyťahoval. len si treba dať pozor a nepoužiť veľkú a hrubú silu :bacha je to tam dosť blbé. ale mne sa to podarilo stahovačku nemám tak som si musel poradiť takto:D tie tisichrany som mal nejaké zaoxidované tak som ich kusok prečistil. a tu dávam svoj výsledok :roker

post-13633-1410961782054_thumb.jpg

tak a tu je finálny vzhľad neni to odborne ale tak vyzerá to asi o 100% lepšie. mal som tam hrdzavé miesta ktoré mi dosť kričali :super pri danej práci odporúčam už spomínané sťahováky. nakoľko je to dosť blbá práca:papa ale ak nemáte tak si precvičíte aj nervy :aut ale môže to dopadnúť aj horšie. :)

post-13633-14109617821445_thumb.jpg

Sundaval jsem je tak, že povolíš matici, aby držela asi na 3 závitech. Pak vezmeš sika kleště (kvalitní) a jeden konec zepřeš o matici a druhej o stěrač a zmáčkneš. 2x proti sobě (jakoby rozviklat) a stěrač krásně povolil. :papa