Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Vrčení při zatočení doleva

Hanyslive

Recommended Posts

Zdravím, mám takový problém, že když při jízdě zatočím doleva tak se ozvývá vrčení, při větší rychlosti je to znatelnější, stačí volantem pohnout tošku doleva a už to jde slyšet, poraďte pleas. Jak zjistím že v autě mám palubák? Páčky na ovládaní tam sou i auto je ve výbavě že tam palubák určitě byl ale zobrazuje se mi jen stav km a trip.

že by ložisko? Taky mi hučelo kolo. Nevěděl jsem který. Jednoduchej test zvedni jednu stranu na hever se zatáhlou ručkou. Nastartuj, rozjeď se na místě tak na 70 a poslouchej nebo kolega ať poslouchá u toho kola, co je ve vzduchu. Když to nebude vrčet. zkus druhou stranu. Mě jedno kolo hučelo a druhý se otáčelo naprosto tiše. Poloosa by měla křupat kdyby byla vadná a snad jen při větším rejdu, ale na to bacha, at ti to nespadne z heveru:cool:

Na otázku palubák, jso toho napsal moc málo o svém autě. Rok, model starý či nový? U starýho byl přepínač zezadu dyspleje a tam sis navolil, co to má všecko ukazovat, umělo to i ukazovat stav origo rádia. Novej model to bude mít podobně

mno ložisko mam vpředu jedno měněné, ale ten zvuk to není hučení, je to jak kdyby si měl kuličkové ložisko a zněj vysypané kuličky a něco se vněm točilo :) (sory za výklad ale nevím jak to popsat) připadá mi to spíš na homokinetak, bylo to už u dvou mechaniku a nic, tak nevím jestli sou tak neschopní nebo kde je chyba. A k tomu palubaku, ked tam je nějaký přepínač? Slyším poprvé :) Jinak je to 406 new model, rv 2000.

chyt tu poloosu do ruky a poriadne z nou zakyv na vsetky strany vecsinou ked je homokinetak rozbity tak ucitis volu ale ten vecsinou len lupe(myslim zvuk),PS nemenil si nahodou gulove capy este davnejsie sa mi stalo ze v servise mi po vymene gulovych capov pri plnom rejde do lava strasne vrzgal podvozok casom som prisiel na to ze tie nove capy nenatocili na presny pocet zavitou ako boli stare tym padom som do prava rejdoval o par stupnov menej a do lava o tych par stupnou viac preto sa homokinet natocil do takej neprirodzenej polohy ze vydaval strasne zvuky

aj neodvzdusnene servo vydava zvuky podobne vrzgotu ale to to asi nebude

[upravil dne 14/6/11 17:54 krtek 2]