Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik vám žere


Agrafik

Recommended Posts

Ahoj , minulý týden jsem byl na výletě do Adršpachu a tak v klidu podle předpisů trasa Frenštát p.R. - Prostějov 6,5/100 km a průměrná rychlost 91 km/h a za celou cestu tam i zpět i s couračkami po městech ( hradec kde máme rodinu ) 7,4/100km ,rychlost 64 km/h najeto cca 650 km , na bebzín 2,2 celkem pohoda .Daja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem přijel z Chorvatska. 3 dospělí + mega plnej kufr, takže auto dost sedělo, kdyby si dozadu sedli další 2 lidi, tak snad táhnu zadek po zemi.. :) Tam jsem to docela hnal (170-190), kolony (1200km za 15h), ale byly i oddychovější pasáže (100-130), takže jsem měl průměr cca 12-13l. Zpátky pianko 140-150 tempomat, naloženej cca stejně a byl jsem tu za 10h s průměrem kolem 10l. Krása :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem přijel z Chorvatska. 3 dospělí + mega plnej kufr, takže auto dost sedělo, kdyby si dozadu sedli další 2 lidi, tak snad táhnu zadek po zemi.. :) Tam jsem to docela hnal (170-190), kolony (1200km za 15h), ale byly i oddychovější pasáže (100-130), takže jsem měl průměr cca 12-13l. Zpátky pianko 140-150 tempomat, naloženej cca stejně a byl jsem tu za 10h s průměrem kolem 10l. Krása :)

Tak to Tě cesta vyšla asi tak na 8.500,- !! To je sakra drahé:D

Ale pohodové cestování, že?:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotreba P 307 1,6 benzín

Zdravím všetkých. Vie mi niekto poradiť. Kúpil som 307-ku 1,6 16V 80 kw r.v. 2003 z bazaru, mám ju mesiac a čo som počítal pri najazdení 500 km mám spotrebu 10,19 l /100km. Pritom som jazdil kombinovanú jazdu a nedupal som na plyn. Díky. V papieroch píšu priemerná spotreba 7,9l.

[upravil dne 12/8/12 08:16 od Dado240]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seemi: No právě :) Ještě je třeba připočíst mýto, ale dělili jsme to mezi 3 lidi. Navíc s minulým autem (A6 4.2 V8) jsem za 10tkč otočil střední slovensko, takže spotřebu beru jako pohádkovou :) Ale je fakt, že na dálnici je těch 210PS prostě málo... A6 měla 300PS a na dálnici to nebyl taky žádný hit. Ale na ty moje šmardlačky po Praze a okolí to asi stačí... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Je normální ze mi teď v zimě 3.0 v6 benzín po městě žere 16 litrů a to plynovej pedál opravdu jen lechtam nebo může být něco špatně,dia mi ukazuje spatny čidlo teploty vody a občas ikdyz je motor studenej se objeví hláška stop přehřátý motor,spadne jednotka do nouzaku při této hlasce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...