Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik vám žere


Agrafik

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

... pridám svoj postreh:

keď to neženiem v pohode okolo 8l/100km - dlhá cesta

po dialnici ked idem okolo 140 ľahko okolo 9 - 9,5l/100km

po meste 12l/100km

dlhodobý prieme mám 11,2 na palubáku momentálne a to je 70% mesto.

dá sa ísť aj za 7,2l/100km, ale ako s kravami max. 90km, to bola najlepšia čo som spravil,

ale fakt jazda ako s kravami :aut

nesledujem spotrebu a priemerka 11l je myslím uplne v pohode... ten zvuk 6V a super zvezenie za to stojííí :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mám ho sice neco malo přes měsíc a jen par tisic cca 5-6000km ale od byvaleho majitele co měl pruměr město 7,8l a kombinovanou 7,2l mam ja 6,5l a 5,4l,,,je tam ekochip takže to je oneco malinko mensi ale u tohodle kocaru pokud neni spotreba v pruměru 10litru nic neresim za to pohodlne nadherne svezeni to stoji :cool: , a co se tice akcelerace a sili te lodi ,vite sami ze nejake ,,BMW - AUDI \'\' zas tak nabuchane nejsou ;), kamarad ma BMW 530D 189KONI A JAK SE PROJEL V TOMTO, REKL ŽE SE S TIM BAVEM MUZE KLIDNE ZAHRABAT (a to podotikam že on na BMW od mala neda :D:roker) a dokonce uvazuje o vyměně za pravě 607čku:D ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

straki007: sakra, nějak jsem to přehlídnul. 177kW a 500Nm tak to je jak ten 3.0hdi a vyšší točák.

255km/h ? kde to má otáčky? To musí být paráda. Už v základu je tam 200 hnedka :D

Co spotřeba?

Zajímalo by mě,zakolik to udělá 100.

[upravil dne 19/11/11 22:29 od Agrafik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Agrafik: asi pred 3 dnami som sa bol na jednu 607 2,7hdi pozriet a ta mala tiez na ppc 11,2 :D tiez majitel povedal ze kratke trasy ze sa auto nestihlo ani ohriat,priemerna rychlost tam bola pod 30 kmh .. ale ten tvoj vykon ze 4,2 a 5,4 to je nadhera :) ved tak zere 2,0 hdi v 406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já přes rok jezdil za průměr 8,0 cca 15.000km kombinovaný provoz, před zimou jsem začal tankovat výhradně agip dieselTECH a přes zimu klesla spotřeba zatím na 7,3 uvidím co to bude dělat přes léto. Předtím jsem tankoval kde co. Nejnižší spotřebu co se mi povedlo dosáhnout byla 4,5 Já mám na PP nastaveno první trasu si nuluju, jak potřebuju, a druhou mám od koupi auta znulovanou a jen na ní kontroluju dlouhodobou spotřebu. A sedí mi to i s programem v PC, kam zadávám tankování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Tak v něděli jsem byl na otočku v Holandsku odjezd ráno ve 3:00, návrat druhý den v 01:00, 1820km natočeno, průměrná spotřeba 5,8litru, dálnice, a cca 100km po okreskách + město. Parádní. Na nádrž ujeto 1350km, pak jsem tankoval. Na dálnicích jsem jel na tempomat max, dovolenou rychlostí, kde byla neomezená tak 130, místy 160-170 ale to jen chvíli, byl celkem velkej provoz. Tenhle víkend to jedu zas a tentokrát jen 130tkou, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...