Jump to content
  • Aktuální cíle darů

106 seřízení spojky (lanka)


OK406

Recommended Posts

Hledal jsem zde na fóru, ale nikde jsem nic nenašel (možná jsem přehlédl). U 106 1.0i 37 kW r.v.1997 je volný spojkový pedál a navíc za studena nic moc vystavuje, ale jakmile se zahřeje, tak je to lepší. Chtěl jsem tedy trošku utáhnout (přitáhnout) lanko spojky, ale nikde jsem nic nenašel. Co jsem se ptal, tak každý mě odkazoval, že se to přitahuje v motorové části, kde je matka na konci lanka. Bohužel, v mém případě tam matka není a ani jiná možnost přitáhnutí spojkového lanka viz foto. Dá se tedy spojka u naší 106 seřídit ?

post-7387-14109617793985_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja jsem tam na jednolitru treba na uplnem konci lanka matku mel... a vyresil jsem to tak, ze jsem tam dal asi tri centimetrovou radku maticek :D abych si vymezil tu vuli.. a pak to bylo v pohode.. ale zanedlouho mi pak \"vybuchl\" motor, takze nemuzu posoudit, na jak dlouho se to takhle da resit..

Link to comment
Share on other sites

určitě máš lanko se samostavem (takový černý ,,husí krk,,) pod převodovkou, přímo na lanku, ja jsem měl opačný problém, pedál se mi moc přišponoval.. dal sem to do servisu, samostav zase nějak opravili se slovy může se to kdykoliv podělat, chvili sem jezdil pak jsem jel k Radkovi Hurvajzovi tady z klubu pro kola a v Hradci Kralovým se mi samostav rozsypal, nový lanko original peugeot i s praci 1800 ;) takže doporučuju lanko matkama nepodkladat ale radsi dat nový :papa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...