Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

imobilizér P306 TD


HASH

Recommended Posts

Zdravim, potřeboval bych poradit s imobilizérem na mé 306 TD z 98. Před nějakým časem mi odešel ten imobilizační stop ventyl na čerpadle Lucas. Do původního stop ventylu vedly 3 vodiče. Prozatím jsem ho nahradil ventylem ze staršího čerpadla bez imobilizéru, ovládaný pouze plusem.

Když bych chtěl aby mi zas imobilizer fungoval stačilo by mi vyměnit ten imobilizační stop ventyl a čip v klíčku z jiného auta?

Nebo je něco jestě mezi tím?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sundal jsem ten kryt na čerpadle a pod ním ten elektroventil co do nej vedou tři kabely jsem taky vyndal a dal jsem tam obyčejný ovládaný pouze + ze starých modelů bez imobilizeru. Takže je vyřazen.

Jde mi o to když bych chtěl aby imobilizer fungoval tak jestli mi stačí zajet na vrakárnu a koupit ten imobilizační elektroventil a čip z klíče a bude to fungovat? Nebo to jede ještě přez nějaký počítač. Ale mám jen obyčejný TD a tak moc elektroniky není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho cerneho ti vede ke \"stopventilu\"jenom jeden.

Do te krabicky ti vedou tri kabely.

Potrebujes cernou krabicku na cerpadlo(modul immo cerpadla)pak klic a dalsi cernou krabicku za vyduchem vzduchu veprostred....immo jednotka karoserie...

Dej sem jeste VIN.

[upravil dne 17/6/11 15:23 straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černou krabičku na čerpadle nenám, ten ventil má jen černý štekr na připojení. Má tři kabely. Štekr je přidělaný na čerpadle a do něj se připojí dálší co vede někam už do auta.

Pod krytem jak je červená šipka je ten imobilizační stop ventil

post-17838-14109617837283_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...