Jump to content
  • Aktuální cíle darů

cistenie vstrekov

Vlado222

Recommended Posts

Spíš bych se zaměřil na prudukty známější a ověřenější .... :) Například od značek které jsou známé... jejich výrobky nebudou určitě tak levné, ale oto kvalitnější ... :mrk

http://shop.navaseauta.cz/Chemie/LIQUI-MOLY/Cistic-dieseloveho-systemu-motoru-LIQUI-MOLY-300ml.html

http://shop.navaseauta.cz/Chemie/LIQUI-MOLY/Vyplachovac-dieselmotoru-LIQUI-MOLY-500ml.html

http://shop.navaseauta.cz/Chemie/CYCLO/Prisada-do-nafty-6XT-350ml.html

atd.... :papa

Ja som použil raz tento prípravok PM Petromark Diesel Injector Cleaner 250ml balenie ale ako prevenciu alebo prečistenie, nemal som zo vstrekovačmi žiaden problém. Môj postreh je taký že po aplikácii toho prípravku a najazdení cca 1500 km sa mi aspoň podľa PP o niečo znížila priemerná spotreba o cca 3-4 dcl. a o niečo asi stíchol motor to si všimol otec.

[upravil dne 10/6/11 21:47 Judes]

ja pripravkom neverim...

je to tahanie penazi z Vasich vackov...

vsetko jeplacebo..

a judes... neverim ze vdaka pripravku ti klesla spotreba o 3-4 dcl...

ved to je skoro pollitra... o tolko neklesne ani po cisteni vstrekov na stolici...

Vlado222 prosimta, skus zmenit nazov temy aspon na nazov pripravku... ked to uz nepises do temy kde sa riesia

tieto zazracne vodicky...

ved to je hruza potom... kto to ma najst tvoj prispevok?

potom tu bude taky bordel ze ani diva sv*na sa v tom nevyzna :)

zeby sa otepilo? zmena stylu jazdy? ine palivo v nadrzi? ine trasy? naucill si sa citlivejsie jazdit ? faktorov xy ktore vplyvaju na spotrebu...

ale urcite nie nejaky celaner :) ale budis... ako sa hovori... bud svetlo.... a bolo svetlo... :D:D:D

Otepliť sa oteplilo, spotrebu mám skoro rovnakú či jr zima alebo teplo, nafta tá istá a jazdím vonku tempomat a v meste obmedzovač ako som už písal aj v ných vláknach. Asi to predsa bude tou svätenou vodičkou. :papa

Judes taky používám PM pracuju ve firmě která to vozí nevím jestli klesla spotřeba ale při takové ceně a že to naleju jednou za 10tis. aspon mám dobrej pocit že pro svého naftáčka něco udělám:roker

Otepliť sa oteplilo, spotrebu mám skoro rovnakú či jr zima alebo teplo, nafta tá istá a jazdím vonku tempomat a v meste obmedzovač ako som už písal aj v ných vláknach. Asi to predsa bude tou svätenou vodičkou. :papa

tiež moc chémii neverím, ale žeby som aj ja zmenil štýl jazdy :D ? mne po použití z 6,2 na 5,8

Judes taky používám PM pracuju ve firmě která to vozí nevím jestli klesla spotřeba ale při takové ceně a že to naleju jednou za 10tis. aspon mám dobrej pocit že pro svého naftáčka něco udělám:roker

tiez som mal ten pocit... stejne museli vstreky von na stolicu :)

chvilku placebo zabral... ale po par km som vytriezvel a vratil sadoreality..

mam najazdene nieco cez 80t km :)

to fifi: u teba sotva hodnotit na zaklade coho ti isla dole spotreba. nakolko po precotani tvojich vlakien si snad na palivovej a sacej sustave, vratane komponentov na hlave motora vymenil snad vsetko :)

Keď je už tá tryska chytená a zadiera sa v nej ihla tak jej nepomôže ani svätená voda jedine výmena, keď je len zanesená nejakým sajrajtom tak za pokus to stojí. Ten prípravok nie je tak drahý aby sa to neoplatilo vyskúšať hlavne tomu kto má problém zo vstrekmi (s chodom motora), keď pomôže :super ak nie stále sú ďalšie možnosti napr to Kladno. :myslim