Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Rozšíření blatníků..prosím o typy z čeho použít lemy

Dopiťák

Recommended Posts

Zdravím příznivce stylingu a zároveň vás žádám o prosbu...

Jedná se mi o to z čeho použít zadní lemy tak abych auto rozšířil cca 5-7cm..chtěl jsem použít lemy z VW bora jelikož je má pěkně vytáhlé a zároven má stejný průměr kola a návaznost na zadní nárazník jako moje 306 cabrio..ale bohuže je už u ACI nevyrábí a po vrakáčích se špatně shání...tak bych se vás chtěl zeptat z čeho by ste použily zadní i přední lemy .. budu rád za každou radu..

jinak pro ukázku jsem lemy vyklepal z původních lemů ale bohužel nemám tolik času a speciální nářadí na to abych je vyklepal úplně stejně a zároven tam nechci kýble kitu ..

foto dodám běhen dne..

na to sem už myslel ale asi bych chtěl něco trochu jinýho..jinak z jaké škudky si to myslel?

a myslel sem 5-7cm na jedné straně..mám vzadu 10ti palcová kola

zatím to mám takhle :nevim

s6300501.jpg

s6300502.jpg

s6300503.jpg

s6300504.jpg

s6300505k.jpg

[upravil dne 10/6/11 16:45 tommas11]

[upravil dne 10/6/11 16:47 tommas11]

každýmu se líbí něco jiného..já zase nemusím lemy ala rychle a zběsile.. auto pak vypadá jako by si ho vytáhl z krabice od ovesných vloček..a do origo lemů prostě 10ti palcová kola nenarvu ..

a s kolama co tam budou to vypadá úplně jinak ..prostě to chce jen představivost ;) tohle jsem vybouchal jen abych zjistil kolik bude potřeba místa atd..

jinak mě se tenhle styl líbí a hodně lidí co tohle dělá mi to spíš chválí ale bohužel není čas to dobouchat ručne a proto tam půjdou celé hotové lemy jen se nemůžu pořád rozhodnout z čeho...jestli z VW bora ..š 120 .. golf 2..nebo bmw E36..:myslim

EDIT: samozdřejmě neber to co sem napsal jako urážku nebo poučování ..prostě každému se líbí neo jiného jak sem psal výše ;)..

Edit: ve výsledku by to mělo vypadat(myslím zadní lemy) jako auto z fotek 52-73 tak na to kdyžtak koukni ;)http://picasaweb.google.com/103452576602160189249/SchweinfurtInet?authkey=Gv1sRgCIyg9uSh4JyO6QE#5475108098423629666

[upravil dne 11/6/11 22:15 tommas11]