Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Duplex a Mladší brácha do rodiny


Feelly

Recommended Posts

  • O 8 měsíců později...

No tak rozhodl jsem se to tady trochu Obnovit...:) A plánovat na léto to co jsem minulé léto spackal přidam jsem fotky a pracovat na autě a pomoct mu k Origo stavu.. Doufám že se podaří ale je také možné že 405 pujde do světa a koupí se nové...607 nebo 406 a nebo 307 to se eště uvidí, ale je to méně pravděpodobné :) Chci koupit ty zadní repraky něco udělam s platem a sehnat nějaký lepší tapecy popřipadě sedačky protože interier je v nic moc stavu.. Jinak z venku Peugeot potřebuje taky omlazovací kůru, ale to si eště vše musím rozmyslet co a jak, protože nevím kde dřív začít je tam toho hodně že by se možna vyplatilo ten nový Peugeot, ale motorově je stále v dobré kondici má vyměněné brzdy, výfuk, klapka vyčištěná, pak to pujde na počitač na pichnutí protože nam nějak moc papá až přes příliš, ale to se nedá nic dělat je prostě už starší a ma také nalítano nějakych 215 Tis...( Bůh vi kolikrát to bylo přetočené..:) ) No jen doufám že se zadaří a uděla se nějaky pokrok tak to jsem zase nějak něco sem tam vložím... Jinak sem koukal přibyli tu krasné 405 Napřiklad T 16 Michala313 krasný kus..:) Jen tak dál :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak jsem dokonce zjistil že new tapecy do starého modelu jdou a nevypada to nějak moc zle je to naopak docela pěkné jak přední tak zadní...:) Viděl jsem to přímo na 405 kde to měl udělané..:) Doufám že to aspoň pomůže někomu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak jsem si všiml nedal jsem sem ani zakladní udaje o Pegině takže...

Výbava normal SRi bez připlatkovy myslím teda.. Šíbr el, přední el okna, vyhřívaná zrcátka u spolujezdce elektrické, servo a tak... To znáte sami :) A jinak..

Rok výroby : 1988

Objem : 1.9

Kw (Koní) : 77 Kw (105)

Je to dovoz Německo 3 majitel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Prosím, měl bych dotaz chci koupit sportovní filtr do auta.. Ale nevím jak je to z tou váhou vzduchu protože nechci jen vložku ale sportovní filtr jako celej jestli mi rozumíte.. Jak je to u tehle střikačky s váhou vzduchu jak se to na to přidělavá ma někdo nějaké zkušenosti nebo mohl by mi poradit moc prosím??:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak začali jsme s dalšíma vylepšeníma.. Trocha carbonu..

Jinak dělal jsem to poprvé takže to vypadá možná odfláknutě, ale jsem s tím spokojen jinak folie 3m .

A dotaz.. Jak by asi vypadala kapota v černém Carbonu na Pegině? Nebo radči bílej Carbon? Jinak promiňte za obrázek je celej divnej až to bude v autě dám další a udělam i fotky auta... Ale je na něm hooodně práce :)

[upravil dne 30/3/12 18:45 od Feelly]

post-36664-14109623107291_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feelly: co se týče ET...tak jestli se nepletu, mělo by to být ET27 pro 14ky........a na tu váhu vzduchu jak to dostal?...no já mám motor RFX a ten je uplně jiný než ten co je na videu či ten co máš ty...ale měl jsem tam takový podobný vzduch filtr a byl nasazený na tý rouře co vede ke klapce a stáhnutý tím ocelovým páskem

PS: ještě k tomu ET...jde taky o to jak bude široký disk..

[Edited on 31/3/12 20:50 by KingSpade]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 10 měsíců později...

Tak začal jsem s nějakymi upravami na 406 :) Takže přikladam fotky, chtěl bych poradit od vás..

Mam dát na střechu střibrnou carbon Folii?

A ještě poprosit adminy o přesunutí vlákna do 406 PROSIM! :)

[upravil dne 16/3/13 14:03 od Feelly]

post-36664-14109629942383_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...