Jump to content
  • Aktuální cíle darů

nefunguje lambdasonda

Blaty406

Recommended Posts

ahoj potřeboval bych pomoct ohledně lambdasondy na 1.8 81kW rv99. Byl jsem na diagnostice a ta ukázala, že lambda sonda nevyhodnocuje tak jsem koupil univerzální bosch, zapojil podle dokumentace a na diagnostice zase nevyhodnocovala. tak jsem objednal podle vin a ta má zase jinou zásuvku. Jak na starším modelu. nemáte s tím někdo zkušenosti diky

co to bylo za diagnostiku ? myslim typ

co napajeni lambdy, jde do konektoru ? melo by byt na kabelech, ktere maji bilou barvu. Sedivy a cerny jsou pak signalni kabely k RJ motoru

diagnostika origo peugeot bylo tam vše aj že ta lambda chodi od 70 do120 mA (jestli to neni pičovina) o drátech vim jak maji byt akorát mi nejde do hlavy že lambda je objednávaná podle vin a nepasuje tam

Co to hlásilo za hlášku přesně? Jinak to 70 do120 mA je ... no jak jsi říkal ... měří se napětí, ale běžnej měřák je většinou nepoužitelnej, chce to osciloskop. Ten proud by mohl mít smysl jedině u vyhřívání, ale potom je to velmi málo mělo by to být tak 10x víc....

o tom proudu mi to ten chlapik řikal že by to mělo byt kolem 800, a pak ještě řikal že by to mohla dělat jednotka mam tam sagem jednotku. A pak mi ještě radil vyndat jednotku i lambdu a dát tam z uplně stejnyho auta a zkusit co fakči. ta hláška když jsem byl na první diag. tak to psalo ,,náhodná závada-špatná směs paliva a vzduchu\" a na té peugeot diagnostice nevim ale asi něco podobnyho.