Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování + fotky + videa


Recommended Posts

Tímto chci poděkovat organizátorům za velice příjemný srazík a všem účastníkům za výbornou atmosféru na srazu. Sice nedorazily na letiště závodní speciály, na které jsem se těšil, ale vynahradil nám to jeden zmenšený speciál 306 Maxi nadálkové ovládání a Bohouš se svým STI. :D Jel jsem na sraz v sobotu ráno (06:30 h. odjezd od domova) a odjížděl jsem po vyhlášení orienťáku (domů jsem se dostal v 22:10 h.), ale i tak jsem si to parádně užil. Special thanks patří Ádě (Miss Scratch), která mi dělala společnost po celé odpoledne v rámci orienťáku jako navigátorka. :potlesk

Už se těším na další sraz a doufám, že příště se už zdržím na celý víkend.

Edit: Fotky a videa jsou uloženy na uložto.cz a odkaz ke stažení je o několik příspěvků níže. ;)

[upravil dne 29/5/11 18:35 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:potlesk:potlesk:potleskDíky organizátorům za pěkný srazík. :potlesk:potlesk:potlesk

OZ se mi líbil, ač mi přišel jednoduchý (našli jsme všechno, nebloudili jsme - krom začátku, ale to asi každý). Těším se na nějakou xls tabulku s výsledky, abych věděl, co nás stálo lepší místo - střelbu mám za nulu

Letiště bylo taky dobrý zpestření, ale bohužel mě moc ty sprinty nebrali ... a hlavně to trvalo dlouho , což je chyba spíše na mé straně. Mohl tam být klidně miniprogram \"pro ženský\"

Takže celkově díky a na příštím zase naviděnou. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím za Vectorovu posádku úspěšnou výměnu aut v servisu (díky Johny) :) a tedy i návrat dom :)) Sraz se líbil, škoda jen, že kvůli té řadicí páce sme nemohli na orienťák, to nás mrzelo oba :(( Ale věřím, že byl bezvadný. I tak děkujeme za příjemný víkend :) Fotky a videa dodám :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,nato že je to focený mobilem,sou pěkný fotečky,a co vás tam bylo,a ta blondýna v tý černý 106tý ,jo ,pěkný,ještě že sem tam nebyl s tou moojí plechovkou,ta by se tam moc nevyjímala:D,samý lepší autáky,jj,pěkně jste si to užívali:super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super srazík, díky všem za zabavu, organizatorum samzřejmě také, a Janče205 za navigaci při orienťáku a přijemnou společnost. Nějaký fotky mam, tak až se proberu tak to někam šoupnu

Zatim jedna rychlá

Džáňův nový sestřih:D:D

[upravil dne 29/5/11 17:40 Radek Hurvajz]

post-6656-14109617581842_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se připojuju k díkům za tento sraz, který z mého pohledu neměl chybu (až na páteční večer, kdy několik hodin pršelo - to ale pořadatelé ovlivnit nemohli).

Speciální poděkování patří Jaroušovi 307 a celé jeho family, díky jejich přítomnosti (hlavně malé Elišky) si sraz užil i Pavík a já jsem se tedy mohl částečně věnovat i jiným aktivitám než hlídáním nudícího se prcka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...